Už ve druhé minutě se radovali hlasití fanoušci domácích. Petr Hájek poslal do sóla rychlonohého Stehna, jehož střela prošla mezi nohama Libora Nováka až do sítě. I nadále byli o něco aktivnější Tuchoměřičtí, Valášek trefil tyčku. Před poločasovým hvizdem akrobaticky zakončil berounský Hrypas, jeho ráně ale chyběla razance.

Po pauze si domácí otevřeli střelnici. Valášek oslovil Vegrichta, jehož zakončení levačkou skončilo v síti. Po chvilce Vegricht propálil Nováka i pravou nohou a už začínalo být jasné, že Beroun si domů body neodveze. Po následném rohovém kopu hostující gólman famózně zakročil proti hlavičce Hochmana, dorážka už byla ale nechytatelná.

Další hezká akce z pravého křídla skončila brankou, když se Stehno natlačil před obránce, šikovně trefil balón a Novák se natahoval marně. To znamenalo, že za necelých dvacet minut druhého dějství Berounští inkasovali počtvrté a sami se na útočnou polovinu dostávali jen málokdy.

Vybojovaná standardní situace u rohového praporku pramenila v alespoň čestnou korekci skóre. Hrypas našel na přední tyči Matějíčka, jenž potvrdil střeleckou fazónu a nechytatelnou hlavičkou zkorigoval stav. Úplně poslední akce patřila přeci jen Tuchoměřicím. Vegricht pověstnou rybičkou dokonal hattrick a tak domácí zcela zaslouženě přehráli Beroun 6:1.

Když na startu zimní pauzy převzal berounský tým trenér Michal Šilhavý, vypadalo to s nadějí na záchranu všelijak. I přes vysokou porážku už se dá ale říct, že cíl, se kterým na střídačku přišel, splnil. Dvě kola před koncem soutěže je jasné, že Beroun se už do sestupových vod potopit nemůže.

Tuchoměřice - Beroun 6:1 (1:0)

Branky: 2. a 63. Stehno, 49., 56. a 90. Vegricht, 59. Hochman - 83. Matějíček. Rozhodčí: Jeřábek - Stádník, Poncar. Diváci: 80.

Tuchoměřice: Kučera - Valín, Majer, Stehno (62. Hlaváč), Hochman, Hájek P. (75. Kejmar), Valášek, Šahini, Hájek J., Vegricht, Zavadil.

Beroun: Novák L. - Matějíček, Novák M., Štefan, Tlamsa, Hájek (78. Kalina), Šikanedr, Tarasov, David, Tvrz, Hrypas (84. Melzer).