Ačkoliv hosté začali aktivně a vypracovali si sérii rohů, jako první udeřili domácí. Nejprve v nadějné pozici nad branku mířil Podzemský, následná standardní situace již skončila gólem. Walter napálil břevno, od kterého se po dorážkách bratrů Rajnochů dostal míč za Novákova záda. O pět minut později si jen taktak pohlídal ofsajdovou pozici Podzemský a přízemní střelou podél Nováka navýšil vedení domácího mančaftu.

I Beroun se nadechl Tvrzem, po faulu Hrypasa na brankáře Šedivého ale kontaktní branka neplatila. Centr do pokutového území si našel Kučera a přesnou trefou překonal Nováka. Po změně stran využil bleskový protiútok Podzemský, jenž stihl udělat před Novákem kličku a s přehledem zakončil do odkryté branky. Pověstného bůra mohl završit střídající Horst Siegl, jemuž ale gól nebyl uznán pro ofsajd.

Krátce poté Berounští pokazili rozehrávku, čehož využil Podzemský a završil tak hattrick. Vzápětí za nadýchaným bochánkem Šikanedra sprintoval Hrypas a zakončil přesně - 1:5. A byl to znovu Hrypas, kdo nadělal domácí obraně problémy. Na hranici vápna byl faulován Šibravou a sudí Orálek odpískal pokutový kop. K tomu se postavil Šikanedr a chladnokrevně proměnil.

Závěr znovu patřil Jílovišti, po brankách Rady a Pospíchala se skóre zastavilo na stavu 7:2. Beroun i přesto udržel I. A třídu a po všelijak vypadajícím podzimu může být se sezonou spokojený.

Jíloviště - Beroun 7:2 (3:0)

Branky: 13. Rajnoch J., 18., 48. a 62. Podzemský, 37. Kučera, 84. Rada, 90. Pospíchal - 77. Hrypas, 79. Šikanedr (p). Rozhodčí: Orálek - Petýrek, Špaček. Diváci: 80.

Beroun: Novák L. - Matějíček (82. Trnka), Novák M., Štefan, Hájek (67. Kubricht), Šikanedr, Tarasov, David (53. Tlamsa), Tvrz, Hrypas (88. Fišer), Vopěnka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...