Hosté vstoupili do utkání lépe a na konci první čtvrthodiny se ujali vedení zásluhou Martina Tomana. Jejich euforii ale zchladil za šest minut vyrovnáním Jakub Krůta. Ve druhém poločase více trnuli domácí diváci, když se Jihočeši dostali do několika příležitostí, ale obrana domácích na čele s Pavlem Šebkem všechny ataky ustála.

A tak se stalo, že rozhodl vlastní gól. Sedm minut před koncem usměrnil míč do sítě hostující Amaglo. A protože to byla síť jeho týmu, radovali se Berouňané. Ti si připsali na konto důležité tři body. Nyní čeká ČLU Beroun neznámý nováček vystupující pod názvem TJ Sokol Lom, který v premiéře vyhrál v Rokycanech 2:1.

ČLU Beroun – Jindřichův Hradec 2:1

Branky: 20. Krůta, 83. Amaglo vlastní - 14. Toman M. Rozhodčí: Cihlář, Kubec, Langmajer. ŽK: Sklenář – Jindra, Škoda. Diváků: 80.

Český lev-Union Beroun: Šebek, Pelikán, Pipiška (68. Bednárik), Počta D., Počta J., Sklenář (78. Soukup), Štrougal (81. Poslední), Lacina, Lhotka, Břížďala, Krůta. Trenér: Pech.