Béčko Cábelíků využívá zkušenosti z loňského ročníku, kdy si především na jaře připsalo hodně pěkných utkání. „Do sezony jsme šli s cílem pokračovat v dobrých výsledcích z minulého konce ročníku. Na začátek nás čekaly dvě nová mužstva, takže jsme nevěděli, co od nich čekat. Ale nakonec se ukázala naše síla a oba zápasy jsme vyhráli,“ má důvod ke spokojenosti trenér Adam Novák.

Jeho tým zvládl duel s Nový Knínem, výsledek 3:0 po dvou gólech Bicana a jednoho Boučka vypadá výsledku jednoznačně. „Domácí zápas s Novým Knínem nebyl vůbec jednoduchý. Nový Knín má zkušené mužstvo a hraje na hranici možností. Ale naše mužstvo se rychle přizpůsobilo a byl vidět pěkný fotbal nahoru dolů. Hosté si během zápasu vypracovali několik příležitostí vstřelit branku, ale ani jeden pokus neskončil v naší síti, a tak jsme se dostali po brejku do vedení mi, druhý poločas už byl pod taktovkou našeho týmu,“ popsal průběh utkání Novák.

Na utkání přišlo i hodně diváků (100). Za což je rezerva Králova Dvora ráda. „Protože nás teď čekají ještě čtyři utkání na našem domácím hřišti, doufám, že dorazí stejný nebo i vyšší počet diváků. Již v sobotu dorazí mužstvo z Dobříše, věřím, že prodloužíme vítěznou sérii,“ dodal Adam Novák.

Dalším celkem, který podruhé zvítězil, jsou Zdice. Olympie si poradila v nelehkém duelu s Dobříší B 4:2, hattrickem se blýskl Jiří Krůta. Tradici neporušila v Dalekých Dušníkách Loděnice, která po výrazném vítězství nad Chotčí myslela na body, ale na Příbramsku prohrála 1:3.

Velmi dobře vstoupil do duelu s Rudnou Chlumec, když se ve třetí minutě trefil Kalina. Jenže hosté brzy Samkem vyrovnali patnáct minut před koncem završil na konečných 1:2 Másílko.

Velmi špatně vstoupil do soutěže nováček Hořovicko B, který podlehl Černolicím na jejich půdě 1:6. „Bohužel jsme opět po dobrém začátku stejně jako před týdnem s Dušníky neproměnili příležitosti. Domácí nás brzy přečetli a využili zkušenosti. Kluci se snažili, ale kromě sehrané obrany nám schází nějaká starší osobnost, jakou byli na straně domácích Loučka nebo Ševr,“ konstatoval trenér rezervy Jan Bežó.