V Chlumci měly oba týmy bleskový start. Na úvodní trefu Sirotka odpověděl rychle Muška. „V posledním zápase sezony jsme chtěli určitě navázat na hodně dobré jaro a zvítězit. Začátek nám vyšel, ale za minutu jsme dostali laciný gól,“ mrzelo trenéra Erika Šlechtu.

Zápas se hrál v pohodovém tempu. Oba týmy věděly, že už si v tabulce moc poskočit nemohou. Libiš ještě mohla přeskočit desáté Sedlčany, ale musela by v Chlumci vyhrát, což domácí odmítli ihned po přestávce. Chvíli po startu druhého poločasu se poprvé v zápase prosadil Čížek a deset minut před koncem přidal druhou a zřejmě zlomovou trefu celého utkání.

Těsně před závěrečným hvizdem na něj ještě navázal Soukup a svěřenci Erika Šlechty potvrdili parádní jarní formu v domácích utkáních, kdy vyhráli hned osm z devíti možných. „Zápas byl v klidnějším tempu, jak už o moc nešlo, ale druhy poločas nám vyšel dobře. Byli jsme aktivnější a zaslouženě se vyhrálo. Výhra na závěr sezony je výborná a hodnotím i cele jaro jako povedené,“ uzavřel kouč Chlumce.

Chlumec – Libiš 4:1 (3:0)

Branky: 48. a 80. Čížek, 3. Sirotek, 88. Soukup – 5. Muška. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Chalupa – Babák, Pipek. Diváci: 70.

Chlumec: Šebek – Řehák (70. Kindlmann), Novák, Junek (70. Bambousek), Čížek, Žáček, Sirotek, Ezeala (83. Dobiáš), Beneš (46. Soukup), Bláha (61. Nedvěd), Dvořák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...