Úvod duelu vyšel lépe hostům. Hned z první vážnější příležitosti šli do vedení Šáchou, jenž technickou střelou na zadní tyč obstřelil Nováka. Následně se domácí gólman vyznamenal po zakončení Slámy.

Po patnácti odehraných minutách využil milimetrového pasu za obranu Černý a vedení hostů bylo dvoubrankové. Domácí výborně odpověděli Hájkem, kterého na přední tyči našel Štefan. Téměř okamžitě mohlo být vyrovnáno, když Honek na půlce vybojoval míč a Berounští postupovali tři na jednoho. Zakončení na sebe vzal Šikanedr, ale trefil pouze tyčku Frantovy branky.

Po úvodní půlhodině bylo přeci jen srovnáno, když se po rohovém kopu trefil Matějíček. Do pauzy ale obraně znovu unikl Černý a druhým gólem v zápase vrátil Kosoři vedení.

Po pauze se dlouho čekalo na ohrožení branky, v dobré střelecké pozici přestřelil Novák. Z přímého kopu těsně minul Hájek a tak se do šance dostal kosořský Janoušek. Ten levačkou z velkého vápna vymetl vzdálenější šibenici a Beroun tak znovu musel dohánět dvougólové manko, což se mu ale proti dobře organizované obraně nedařilo a když po úniku Vladyky skóroval do odkryté branky Janoušek, bylo definitivně rozhodnuto. Beroun proti Kosoři padl 2:5.

Beroun - Kosoř 2:5 (2:3)

Branky: 23. Hájek, 31. Matějíček - 7. Šácha, 15. a 34. Černý, 76. a 86. Janoušek. Rozhodčí: Nehasil - Suchý, Kubečka. Diváci: 35.

Beroun: L. Novák - Honek, Matějíček (90. Holeček), M. Novák, Štefan, Hrypas (90. Sklenář), Hájek, Šikanedr, Tarasov, Vopěnka, Tlamsa.

Autor: Vojtěch Fairaisl


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...