Jíloviště má ve svém středu několik fotbalistů, kteří kopali vyšší soutěže, na co konkrétně trenér upozorňoval?

Příprava před zápasem byla stejná jako před každým jiným zápasem, samozřejmě jsme byli upozorňování na pár hráčů, ať si na ně dáme pozor. Ale samozřejmě jsme chtěli hrát svou hru jako každý zápas, to je nehnat se nikam dopředu, hrát ze zajištěné obrany a vzadu nedostat gól.

Jak padly góly v první půli?

První gól padl z penalty, druhý gól Aleš Bábíček doklepl do odkryté branky. Třetí gól padl po dobře záchranným rohovém kopu Ondry Šípka a já už jsem jenom usměrnil balon tyči.

Když domácí Ondra Vrabec snížil na 2:3, co jste si říkal?

Samozřejmě snížili na rozdíl jednoho gólu, ale já stále věřil, že v utkání buď udržíme takový stav nebo přidáme ještě pár gólů. To se potvrdilo a jasně jsme vyhráli 6:2.

To je o čtyři góly, tedy rozdíl třídy…

Dali jsme venku šest gólů, za to jsme velice rádi. Jíloviště vůbec nebyl snadný soupeři, i když výsledek vypadá tak, jak vypadá.

Pořád na čele máte nejvíc bodů stejně s Vestcem, je to na velkou pochvalu?

Nevím, jestli je to na pochvalu, jsme za to velice rádi, že se nám takhle daří, ale musíme jít zápas od zápasu. Žádný zápas v téhle soutěži určitě nebude jednoduchý. Doufám, že tyhle tři body potvrdíme ve středu doma s Kosoří (16:30) a v sobotu proti Milínu. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky na oba zápasy u nás ve Chlumci.