Loděnický zmar

Jako první se z celků z našeho regionu představili fotbalisté Loděnice. Na stadion na Jánské zavítal tým Černolic opírající se o individuální přednosti svým hráčů. První poločas skončil nerozhodně, ale po obrátce se domácí dopustili chyb, které hosté nemilosrdně trestali a odvezli si vysokou výhru 5:0.
Zdická euforie

Krátce po výkopu na Jánské se hrálo i v Rudné a Zdice přidaly další vítězný korálek po výhře 1:0. „Zápas byl pro nás těžký, Rudná má kvalitní tým a mají výborné standardky, ale obrana pracovala na výbornou. Jsem rád, že kluci makají v defenzivní činnosti a pomáhají mi udržet čisté konto,“ byl očividně spokojen brankář hostů Marek Hnízdil. „Gól jsme dali po brejku ze strany přes Mišku, který posunul míc do středu hřiště na Tomáše Svobodu a ten ještě vybídl ke střele Krůtu,“ popsal zásah Jiřího Krůty gólman. Hostující Olympie neobdržela gól, což je potěšující. „V první půli měla Rudná spoustu nebezpečných situací, z nich jsem musel řešit jednu nebezpečnou střelu a zbytek odvrátila obrana,“ přiznal Hnízdil. Zdice jsou druhé, když je na skóre přeskočil Králův Dvůr B, který je také bez ztráty kytičky. „Začátek soutěže se nám povedl na výbornou, zatím máme i to štěstí na naší straně a užíváme si momentálně vítěznou vlnu, doufám, že bude co nejdelší,“ uvedl Marek Hnízdil.

Sobotní odpolední výhry

O kanonádě Králova Dvora B jsme se zmiňovali už včera, béčko Cábelíků rozdrtilo Dobříš B 9:0. Jeden gól pak viděli diváci v Chlumci, kde se o domácí výhru nad Lety postaral Igor Pogorilij. Chlumec se tak díky druhé výhře posunul do středu tabulky.
Béčko Hořovicka stále bez bodu

Ani v třetím utkání nedokázalo béčko Hořovicka bodovat. I když si dokázalo vytvořit proti Rožmitálu (1:3) vytvořit několik příležitostí. „Měl jsem to trefit,“ držel se za hlavu po střele do břevna útočník domácích Tomáš Kaňka. Také jsem to mohl lépe usměrnit,“ litoval matador v dresu rezervy Petr Frydrych. Ti měli okolo sebe mládí, Hořovicko B obdrželo první gól po trestném kopu, druhý před půlí mařil jejich ambice. V druhé půli byli domácí mírně lepší, ale jednou nesklapli ofsajdovou past, náplastí bylo snížení Štěpánem Šímou.