Zdice si na hřišti Let připsaly sedmou výhru v řadě. Zároveň znovu udržely čisté konto a od postupu do I.A třídy je dělí pouhé čtyři body. Hattrickem k vítězství 4:0 pomohl kapitán Jiří Krůta a jednu trefu přidal Sklenář. Pokud v sobotu zdičtí fotbalisté vyzrají na Tlustici, bude jim k definitivnímu pojištění prvního místa stačit jediný bodík nebo jakékoliv zaváhání Dolních Břežan. Vzhledem k formě Olympie by se musel stát zázrak, aby si trofej pro mistra soutěže nechala vzít.

Derby dvou mančaftů, které si nemusí lámat hlavu se záchranou, ovládla domácí Loděnice. Rezerva Cábelíků se na jaře nadále trápí a i přesto, že po brankách Krivačky a Janků vedla o dvě branky, dokázal domácí střelec Křížek dvěma přesnými trefami ještě do poločasu vyrovnat. Na startu poslední půlhodiny Křížek dokonal hattrick a v závěru po faulu brankáře Kovaříka proměnil pokutový kop Zdeněk Žižka. Loděnice tak tentokrát na Cábelíky vyzrála poměrem 4:2.

Tlustice přivítala rezervu nedalekých Hořovic. Domácí na oslabeného soupeře od prvních minut vletěli a už v 16. minutě vedli 3:0. Nejprve Bramboru obstřelil po úniku Jirouch. Výstavní kousek přidal Jan Ungr, když z poloviny hřiště milimetrově překonal na vápně stojícího Bramboru. Po faulu Volejníka na Fulína odpískal rozhodčí Zuskin pokutový kop pro Tlustici. Míč si na puntík postavil Badarau a i přesto, že Brambora vystihl směr, upravil na rozdíl tří branek. Po rohovém kopu snížil Volejník a následně trefil břevno Koten. Domácí dobře bránili a zejména ve druhém dějství spálili několik vyložených šancí. Tlustice se po výhře 3:1 na svého soupeře bodově dotáhla a následující kola rozhodnou, kdo se v soutěži zachrání.