Český lev-Union se od prvních minut do svého soupeře zakousl a měl několik šancí na vstřelení úvodní branky. Ujala se ale až ta ze 12. minuty, kdy otevřel skóre po krásné individuální akci Tarasov. Převaha berounských fotbalistů trvala celou první pětačtyřiceti minutovku, síť se ale už nepodařilo rozvlnit ani jednomu týmu.

Během poločasové přestávky proběhl zajímavý rozhovor mezi berounským kapitánem Milošem Novákem a brankářem Liborem Novákem. Ti spolu řešili, že zkusí využít toho, že domácí brankář je často hodně vylezlý ze své klece. A tak se zrodil úžasný fotbalový moment, kdy neskutečným lobem z půlky hřiště hostující kapitán přehodil brankáře a druhá branka byla na světě. Tento okamžik musela ocenit i sparťanská legenda Lumír Mistr, který celý zápas sledoval.

Zdroj: CL-U Beroun

Se soupeřem tato branka zamávala a byl natolik otřesen, že se již na nic nezmohl. Definitivní pojistka z kopačky Novosada dílo dokonala. Beroun se raduje ze tří bodů a v příštím kole narazí na třetí Vestec.

Kosoř - Beroun 0:3 (0:1). Branky: 12. Tarasov, 60. Novák M., 82. Novosad. Rozhodčí: Pejša - Svoboda, Hájek. Diváků: 94.

Beroun: Novák L. - Tarasov (86. Slabý), Novák M., Hájek, Novosad, Vopěnka, Štefan, Knyazev, Komenda (78. Tvrz), Černík (70. Bessonov), Hrypas.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Kosoř - Beroun 0:3. Fanoušci hostů se zastavili i s legendou Sparty Lumírem Mistrem (vpravo).Kosoř - Beroun 0:3. Fanoušci hostů se zastavili i s legendou Sparty Lumírem Mistrem (vpravo).Zdroj: Jindřich Landa