Parta domácího trenéra Kaplana si vystačila na vítězství s jediným gólem. Na šance chudý zápas rozhodl v 70. minutě Krejza po skvostné nabídce od Valdy. Nejlepší střelec Dynama v sezoně zaznamenal osmý gól.

„Je to velká škoda, co říci víc. Gól padl po jejich akci po pravé straně. Kolmice na křídelního hráče, který to dával před prázdnou útočníkovi,“ smutnil brankář Unionu Jakub Křikava.

„Nelahozeves sehrála rozhodující úder dobře, přehrála nás z jejich levé strany na pravou, pak následovala kolmá přihrávka za obranu a přízemní centr před branku, soupeř bohužel proměnil. S odstupem času si myslím, že kdybych zůstal blíže našim stoperům, tak jsem tomu mohl zabránit,“ litovala nová akvizice v dresu Cerhovic Tomáš Carván.

Nula na kontě Cerhovic ale neměla zůstat, protože Union si dokázal šance vytvářet. „Myslím si, že jsme měli víc příležitostí než soupeř, ale bohužel jsme nedali. Za zmínku stoji asi nájezd Fuldy (Roman Fulín) v první půli a ve druhé půli, když to Tomášovi Kapounovi skákalo na malém vápně a trefil obránce před sebou, následnou dorážku Laci (Dominik Lacina) přestřelil,“ uvedl Křikava.

S brankářem poražených souhlasí i Tomáš Carván. „Utkání bylo vyrovnané. Šancí, si myslím, jsme měli víc než soupeř, oni ze dvou šancí, co měli, bohužel dokázali gól dát,“ řekl a dodal po přesunu ze Stašova do Cerhovic: „V novém působišti se cítím skvěle, kluci jsou všichni moc fajn.“

Nelahozeves – Cerhovice 1:0 (0:0)

Branka: 70. Krejza. Rozhodčí: Sandev, Stádník, Hlavnička. ŽK: Šmíd (CER). Diváků: 30.

Union Cerhovice: J. Křikava, Šebek, Carván, V. Křikava, Hnízdil, Lacina, Fulín, Šmíd, Kapoun, Větrovský, Procházka.