„Teď je to úplně jiné než v první půli, hra se úplně otočila,“ chválil spoluhráče na hřišti jen mezi diváky stojící zraněný Adam Vokáč I.

Mohl se radovat po pokusu Vajse, který jen těsně minul z otočky levou tyčku hostující branky. To už ale ze hřiště museli někteří unavení hráči, hlavně Mojdl, jehož začalo tahat poraněné lýtko. „Myslím, že vyrovnáme,“ věřil při odchodu do kabin.

Komárov se snažil, měl převahu, ale hostující obrana odolávala. Navíc se o slovo přihlásil opět Radek Tomíček. Dobrovický snajpr využil chyby domácích v rozehrávce, opřel se do míče ze třiceti metrů a ten parádně zaplachtil do šibenice domácí branky. Tento okamžik rozhodl. Komárov se ještě snažil pozvednout povadlý prapor, ale docházely síly, což bylo patrné při jednom střídání. „Už jsem byl hodně unaven, odehrál jsem vlastně všechno, bylo to hodně náročné,“ uvedl po utkání Jan Bežó.

V závěru se ještě připomněl Tomíček, který docílil hattricku další přesnou střelou, kterou uklidil míč přesně k tyči.

Komárov – Dobrovice 2:5 (0:2)

Branky: 53. Pužík PK, 60. Mojdl - 29. Korec PK, 39., 77. a 85. Tomíček, 50. Miškovský. Rozhodčí: Garaja, Mrázek, Kovář. ŽK: Altman, Vaníček, Mojdl – Kučera, Tomíček. Diváků: 210.
FK Komárov: Altman, Bežó (83. Baštař), Pužík, Keckstein, Mojdl (69. Šubert), Nový (46. Vajs), Komínek, Vokáč II (56. Srp), Březina (56. Šíma), Kaufman, Vaníček. Trenér: Nesnídal.