"Jo, jo, byl první v nových kopačkách. Už jsem přemýšlel, že je vyhodím," chechtal se úspěšný střelec, který dodal k duelu v Podlesí:

"První poločas byl z naší strany málo aktivní a domácí nás přehrávali a zaslouženě se dostali do vedení. O poločase jsme změnili rozestavení na dva útočníky, což si myslím, že nám pomohlo soupeře trochu rozhýbat a vytvořit si prostory na kombinaci, což vyústilo v naše dva góly. Poté jsme ale opět postupem času vyklidili pole a zbytečně se nechali zatlačit. Naštěstí jsme výsledek udrželi a vyhráli. Tyto tři body jsou hodně vydřené a důležité. Musíme je potvrdit příští týden doma a udělat další krok k postupu."

Lídr I. A třídy z Komárova (v černém) zvládl i duel v Podlesí.
Komárov zlomil odpor Podlesí, Union na remízu nedosáhl

Komárov si ve středu střihl úspěšné semifinále poháru proti Hřebči (4:0) a v sobotu od 10:30 hostí Velkou Dobrou,

Ta před týdnem porazila druhého zástupce našeho regionu, Union Cerhovice, těsně 3:2. "Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, což se nám povedlo a vyústilo to ve vedoucí branku, kdy dlouhý balón sklepnul Roman Fulín na nabíhajícího Tomáše Kapouna, který byl sám před gólmanem a šanci proměnil. Měli jsme i další šance, kdy jsme byli sami před gólmanem, ale bohužel jsme z toho nic neproměnili. Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat v aktivitě, nicméně se tak nestalo a soupeře jsme nechali hrát. A nedokázali jsme se do zápasu vůbec dostat," řekl trenér Cerhovic Karel Franěk.

Jeho týmu se ve Velké Dobré podařilo snížit. "Za stavu 3:1 jsme opět trošku hrát začali, ale na víc než na snížení, kdy z rohového kopu si balón našel Tomáš Kapoun a hlavou poslal míč do sítě, to nestačilo. Šance na vyrovnání už tam žádná stoprocentní nebyla," uvedl Franěk. V závěru byl ještě vyloučen Větrovský. "Filip byl vyloučen za nakopnuti protihráče," konstatoval Franěk.

Cerhovice hostí v neděli Jíloviště, ale pozor, výkop je už ve 14 hodin. "Myslím si, že pro nás je hratelný každý soupeř, když k zápasu přistoupíme, jak máme," dodal Karel Franěk.

Berounský Cembrit (v zelenobílém) remizoval se Žebrákem.
Favorité neměli na růžích ustláno
Trenér Plzně Pavel Vrba
Viktoria má díky šťastné výhře boj o titul ve svých rukou