Hosté sice mají hodně zraněných či nemocných hráčů, třeba i ex-jihlavského Vaculíka, ale dali dohromady silnou sestavu a Komárov v první části často jen přihlížel jejich pěkným akcím. A kdyby nebylo skvělých zákroků brankáře Altmana, zřejmě by prohrávali. „Poříčí mělo určitě tři velké šance, Lukáš je skvěle zneškodnil. Nestíhali jsme běžecky, hosté byli lepší i kombinačně,“ přiznal bez vytáček domácí borec Jan Bežó.

Ale když už jeho tým poločas přežil, řekl si, že druhý odehraje mnohem lépe, což se povedlo. Dokonce šel brzy po změně stran do vedení po brejku zakončeném Lukavským. Jenže po chvíli se to samé povedlo hostům a tmavý Azilinon, který hrával třetí ligu za Benešov či Rakovník, také po rychlém kontru vyrovnal.

Pak už se skóre neměnilo, i když oba týmy ukazovaly sympatickou snahu zápas vyhrát a měly šance. „Když jsme dali gól, věřili jsme, že už to ukopeme a ubráníme, bohužel jsme rychle inkasovali. V závěru se mi zdálo, že máme víc sil, a měli jsme tam pár nebezpečných centrů, ale bohužel se už žádný neujal,“ litoval Jan Bežó, podle něhož bylo Poříčí jedním z nejlepších protivníků, na který v sezoně Komárov narazil.

Komárov – Poříčí n/S 1:1 (0:0). Branky: 47. Lukavský – 53. Azilinon. Rozhodčí: Stejskal - Chovanec, Roth. Diváků: 160.

Komárov: Altman - Hlavatý, Kaufman, Vaníček, Bežó, Pužík, Komínek, Vais (80. Peták), Mojdl, Štych (63. Vokáč), Lukavský.


Načítám tabulku …