Komárov – Vestec 2:0

Branky: 29. Pužík, 73. Nový. Rozhodčí: Hlavnička, Kvasnička, Šafránek. ŽK: 39. Baštař – 29. Novotný, 42. Matysík, 51. Michálek, 69. Hendrych a Kozák. Diváků: 250.

FK Komárov: Hejcman, Grunt A. (89. Martinkovič), Kaufman, Vaníček, Šubert, Pužík, Baštař (80. Štěpnička), Srp, Mojdl, Kolář (90. Solar), Nový (85. Petráš).

Na začátku zahrozili hosté několika rohovými kopy. „Ty jsme odvraceli proti urostlým hráčům soupeře jen s velkou námahou,“ přiznal komárovský sekretář Marek Hlavatý. Po čtvrthodině se ale začalo hrát spíše podle not Komárova, jehož největší příležitost spálil po přihrávce Nového Srp. Na druhé straně se zaskvěl pěkným zákrokem u tyče Hejcman. Hrál se dobrý fotbal osvěžený exligisty Novotným a Bílkem. Komárovské příznivce pak oslavně naladil Michal Pužík, který při trestném kopu skvěle nachytal jinak výborně chytajícího gólmana Maška na švestkách – 1:0.

Ve druhém poločase se začali prosazovat hlavně domácí hráči, kteří sváděli souboj s brankářem, zejména Vaníček byl z gólmana hostů hodně nešťastný, Mojdlovu ránu zlikvidoval rozštěpem! Rozluštění přinesla 73. minuta. „Napadajícího Srpa nastřelil hostující obránce, míč se odrazil k volnému Danovi Novému, ten všem ukázal záda, obešel i brankaře a zavěsil do prázdné branky,“ radoval se Hlavatý. Když pak zlikvidoval šanci hostů Hejcman, bylo jasné, že tři body zůstanou v Komárově. Další zápas sehraje Komárov v Klecanech v sobotu od 17 hodin.

Cerhovice – Klecany 1:2 (0:1)

Branky: 69. Carván - 17. Tvrdý, 66. Dvořák. Rozhodčí: Garaja, Mrázek, Žaba. ŽK: 34. Křikava V. – 80. Průcha. Diváků: 100.

Union Cerhovice: Křikava J., Procházka, Obleser, Carván, Lacina, Křikava V. (77. Frei), Hnízdil, Fulín, Šmíd, Bílek (62. Kalivoda), Zítka.

Po heroickém výkonu v derby se Cerhovice pokusily zaskočit dalšího favorita. Klecany se však dostaly po čtvrthodině do vedení Tvrdým, na něhož navázal ve druhé půli Dvořák. Když dvacet minut před koncem snížil Carván, zdálo se, že by Union ještě mohl vyrovnat, ale to se mu nepodařilo.

Na Cerhovice čeká nabitý program, když už ve středu 17. dubna hrají od 17 hodin domácí dohrávku s posledními Petrovicemi. Utkání je pro Union hodně důležité. Hned dva dny na to, o svátečním pátku, zajíždí Cerhovice na hřiště Mníšku pod Brdy, hraje se od 10 hodin.