V krajském přeboru má hrát Komárov v sobotu 27.2. od 14 hodin na hřišti Poříčí nad Sázavou. O dost dřív má nastoupit v dohrávce 6. kola I. A třídy Chlumec, který přivítá v sobotu 13.2. od 13:30 hodin Sokol Klecany. V sobotu 27.2. je na programu derby v této soutěži mezi Chlumcem a Olympií Zdice (14:00).

O den později hraje v I. B třídě od 14 hodin Loděnice na hřišti Sokola Klobuky. Ve stejné soutěži, ale ve skupině E, přijede na tlustické hřiště u letiště v sobotu 27.2. tým Rožmitálu. Začátek je tradičně dopolední ve čtvrt na jedenáct. Od 14 hodin také v tuto v sobotu zajíždí Králův Dvůr B do Jinočan (14:00) a o den později ve stejném čase se střetnou Cerhovice s béčkem Dobříše.

Chystat si kopačky už mohou také mládežníci. Otázkou je, jak budou hráči připraveni při nedostatku tréninkových jednotek. V krajském přeboru staršího dorostu přivítá v neděli 14.2. od 9:30 Králův Dvůr tým Kosmonos. Jejich mladší kolegové hrají od 11:45. V dorostenecké I. A třídě začíná Spartak Žebrák v sobotu 27.2. v 10:15 hodin ve Lhotě a Olympie Zdice na půdě SK Kladno B. Loděnice hraje čtyřiadvacet hodin později v Kročehlavech.

V žákovském krajském přeboru ve skupině A začíná Český lev-Union Beroun už v sobotu 6.2. ve 12:30 v Psárech. Králův Dvůr nastoupí až v sobotu 20.2. od čtvrt na jedenáct v Dobříši a Hořovice hrají o den déle ve stejném čase Unhošť. Utkání ej sice plánováno do Cerhovic, ale zřejmě se bude hrát na hořovické umělce. Zápasy mladších žáků této soutěže samozřejmě na duely starších navazují.

V žákovské I. A třídě si mohou zaškrtnout jako první svůj zápas Všeradice, jejichž mladíci přivítají v sobotu 20.2. od 14 hodin kralupskou Čechii. Loděnice a Komárov by měly jarní boje zahájit až v březnu.