V krajském přeboru má hrát Komárov v sobotu 27.2. od 14 hodin na hřišti Poříčí nad Sázavou. O dost dřív má nastoupit v dohrávce 6. kola I. A třídy Chlumec, který přivítá v sobotu 13.2. od 13:30 hodin Sokol Klecany. V sobotu 27.2. je na programu derby v této soutěži mezi Chlumcem a Olympií Zdice (14:00).

O den později hraje v I. B třídě od 14 hodin Loděnice na hřišti Sokola Klobuky. Ve stejné soutěži, ale ve skupině E, přijede na tlustické hřiště u letiště v sobotu 27.2. tým Rožmitálu. Začátek je tradičně dopolední ve čtvrt na jedenáct. Od 14 hodin také v tuto v sobotu zajíždí Králův Dvůr B do Jinočan (14:00) a o den později ve stejném čase se střetnou Cerhovice s béčkem Dobříše.

Předseda fotbalového Podlesí Radim Černohorský.
Černohorský: Musíme začít u sebe! Neznám ve fotbale člověka, co nedal tatranku

Chystat si kopačky už mohou také mládežníci. Otázkou je, jak budou hráči připraveni při nedostatku tréninkových jednotek. V krajském přeboru staršího dorostu přivítá v neděli 14.2. od 9:30 Králův Dvůr tým Kosmonos. Jejich mladší kolegové hrají od 11:45. V dorostenecké I. A třídě začíná Spartak Žebrák v sobotu 27.2. v 10:15 hodin ve Lhotě a Olympie Zdice na půdě SK Kladno B. Loděnice hraje čtyřiadvacet hodin později v Kročehlavech.

V žákovském krajském přeboru ve skupině A začíná Český lev-Union Beroun už v sobotu 6.2. ve 12:30 v Psárech. Králův Dvůr nastoupí až v sobotu 20.2. od čtvrt na jedenáct v Dobříši a Hořovice hrají o den déle ve stejném čase Unhošť. Utkání ej sice plánováno do Cerhovic, ale zřejmě se bude hrát na hořovické umělce. Zápasy mladších žáků této soutěže samozřejmě na duely starších navazují.

ilustrační foto
Fotbalisté platí příspěvky na nový účet, hlášenky prodlouženy

V žákovské I. A třídě si mohou zaškrtnout jako první svůj zápas Všeradice, jejichž mladíci přivítají v sobotu 20.2. od 14 hodin kralupskou Čechii. Loděnice a Komárov by měly jarní boje zahájit až v březnu.