Cerhovice – Velká Dobrá 1:2

Po úvodní oťukávané se dostali ke slovu hosté, kteří se Levem (19.) a Volmanem (21.) dostali do dvoubrankového vedení. „První gól krásně trefil jejich hráč za vápnem a zaplavalo to na zadní tyč. Při druhém nás vykombinovali, což jsme jim umožnili, když jsme jim nechali hodně prostoru,“ řekl domácí kapitán Roman Fulín.

Union však dvougólové vedení soupeře nesložilo do kolen a byl to právě jeho kapitán, který ve 32. minutě. „Dostal jsem balón na vápně a spíš to vypadalo jako přihrávka gólmanovi, jen šla trochu vedle něj a on na to nezareagoval,“ usmíval se Fulín. Výsledkem 1:2 skončil první poločas, a ač se oba týmy snažily nějaký gól přidat, ve druhé půli už se skóre nezměnilo.

Cerhovice hrají v sobotu na hřišti favorizovaného Jíloviště, ale Union se určitě pokusí se o bodový zisk. „Nám nic jiného nezbývá, než něco přivézt zvenku, pro nás je teď každý bod dobrý,“ odkryl plány na další utkání Roman Fulín, který dodal: „V téhle soutěži podle mého můžeme uhrát body s kýmkoliv.“ Cerhovice jsou na čtrnáctém místě tabulky s pěti body, jejich příští soupeř jich na šesté příčce nasbíral už sedmnáct.

Ilustrační foto
V okresních fotbalech padlo několik hattricků
Ilustrační foto
Hořovicko překonalo těžkého soupeře