Chlumec – Loděnice 1:1 PK 1:3

V úvodní čtvrthodině si vytvořili z kopce hrající domácí hráči velký tlak s častou střelbou, která však byla i dost nepřesná. Dlouhými míči za obranu se tlačili do tlaku a už ve čtvrté minutě se objevil sám před brankářem Miškou Pogorilij, jedna z letních posil, ale z výšky padající míč nedokázal trefit. O minutu později už povedenou střelou prověřil Mišku, ten míč jen vyrazil a Kovač jej poslal na roh.

Další povedenou střelu ze střední vzdálenosti vyslal Kalina, ale Miška jistě jeho pokus zlikvidoval. Až na konci první čtvrthodiny zatáhl míč po levé straně hostující Paleček, obhodil si obránce, jeho pokus však Petáka moc nevystrašil. O minutu později poslal domácí hráč centr na hranici šestnáctky, u míče byla dříve hlava Steinbauera než brankář Miška, ale míč skončil vedle hostující branky. „Postupem času domácí tlak slábl a hra se vyrovnala. Do vápna vnikl Herejt, jeho střela z úhlu šla do Petáka. Pak zatáhl míč až k brankové čáře Majer, zpětnou přihrávkou našel Šolce, jeho pokus stačil domácí obránce zablokovat,“ popsal příležitosti hostů jejich vedoucí Jiří Gall.

Domácím hráčům se nakonec odcházelo do kabin lépe. V nastaveném čase dostali výhodu přímého kopu, centr na hranici brankového území tísněný Miška nedokázal dostat do bezpečí, ale pouze pár metrů před sebe, k sraženému míči se dostal domácí kapitán Schreiber a ve skluzu dopravil míč do sítě - 1:0. „Brzy po zahájení druhé půle jsme ale vyrovnali. Majer centrem před branku hledal nabíhajícího Hrudku, obránce před ním sice míč odvrátil, ale pouze na nabíhajícího Herejta, který prostřelil střelou k tyči Petáka,“ radoval se Jiří Gall.

V 55. minutě povedená střela Turického ze střední vzdálenosti mířila pouze do náruče hostujícího brankáře, na druhé straně se pokusil oplatit střelou z 25 metrů Křížek, i Peták byl u své pravé tyče včas. V 79. min. zatáhl míč hostující Paleček, zpětnou přihrávkou našel Hrudku, domácí obránci jej však zakončit nedovolili. „V nastaveném čase jsme ještě odvrátili přímý kop domácích a oba celky znovu po týdnu čekala soutěž o bonusový bod. V první sérii byli oba střelci Schreiber a Kovač úspěšní, ve druhé trefil domácí Turický jen brankovou konstrukci a Šolc poté nedal Petákovi šanci. Sám Peták ve třetí sérii neprostřelil Mišku, ale vzápětí vytáhl pokus Petráčka.

Rozstřel skončil ve čtvrté sérii, kdy Miška výborným zákrokem zneškodnil u pravé tyče pokus Kaliny, aby následně o osudu zápasu rozhodl nejmladší z rodu Žižků, Zdeněk, který v patnácti letech nechytatelným angličanem překonal domácího brankáře,“ zajásal Jiří Gall, který dodal: Cenný bodový zisk je povzbuzením před tradičním derby v sobotu dopoledne Na Jánské, kdy k nám přijedou Zdice s cílem nahradit zaváhání s rezervou Hořovicka.“