Než se diváci rozkoukali a dojedli klobásu, už domácí po gólu Jana Svobody vedli. V Králově Dvoře se hrál svižný fotbal a hráči se rozhodli, že diváky potěší pěknými akcemi. Na konci jedné z nich stál hostující Zákoucký. Do poločase se trefil ale domácí Bican a béčko tak odcházelo do kabin s veselou náladou, když se těšilo, že doma Milín konečně zlomí.

Jenže to se nepodařilo, když hned po obrátce vyrovnal Kunc, po něm přidal třetí gól hostů šídlo a na 2:4 dával opět Zákoucký. V závěru viděli diváci dramatické okamžiky. Nejprve snížil z penalty Petr Dochtor a rezerva bušila na milínská vrata. Navíc po druhé žluté oslabil hostující tým vyloučený Kunc, ale jeho spoluhráči cenné a vydřené vítězství uhájili.

Králův Dvůr B – Milín 3:4 (2:1)

Branky: 5. Svoboda J., 34. Bican, 71. Dochtor P. PK - 26. a 67. Zákoucký, 48. Kunc, 58. Šídlo. Rozhodčí: Hubička, Špaček, Vender. ŽK: Míka, Dochtor P. – Kunc, Vondrášek. ČK: 83. Kunc (MIL). Diváků: 80.
FK Králův Dvůr B: Špicl M., Bíba, Bican, Černý, Svoboda J. (63. Sýkora), Bastl, Krupa (71. Matoušek Š.), Míka, Podroužek (46. Janků), Rešl, Šindelář (14. Dochtor P.).