Dva góly vstřelil Tomáš Herejt. "Ciki je strašně důležitej, minulý zápas proti Dušníkům dal tři góly, když hrál v útoku, teď byl na stoperu a dal dva góly. Kluci si dělali srandu, že příště půjde chytat a schválně, kolik jich dá. On moc nechce hrát stopera, ale je tam prostě nejlepší a je vidět, že když chce, tak i ze stopera si dobře zahraje a skóruje," uvedl loděnický bek Lukáš Paleček," který popsal góly svého spoluhráče: První gól si sám vybojoval, vyvezl balon, před vápnem ho faulovali a on z přímáku krásně zavěsil. Druhý mu připravil Honza Majer, u autové čáry se krásně otočil a přesně nacentroval přímo Cikimu na hlavu a ten to uklidil."

Dva body jsou pro Loděnice hodně povzbudivé. "Musím říct, že Černolice byly lepší. Mají velmi dobrý tým a my měli štěstí, že hlavně ve druhé půli, kdy byl místy velký tlak, jsme nedostali třetí gól. Ale zase naopak i my jsme mohli z nějakého protiútoku skórovat, to už bychom ale asi chtěli moc. Penalty jsou loterie a tentokrát nám to vyšlo, Černolice daly jednu tyčku a jednou to šlo mimo, naopak my jsme dali všechny, Beno to pak poslední penaltou uzavřel," řekl Paleček.

Body z Černolic budou chtít loděničtí fotbalisté potvrdit v sobotu dopoledne Na Jánské, kdy v derby přivítají rezervu Hořovicka, která podává na jaře podstatně lepší výkony. "Je nám asi jedno, kdo s Hořovickem přijede. Hrajeme doma a chceme vyhrát, myslím, že po zimním posílení se nemusíme bát nikoho v téhle soutěži. Dlouho se v Loděnici nestalo, že nás je na lavičce pět frajerů, kteří mohou v klidu hrát v základu," je spokojen Lukáš Paleček.

Utkání začíná v sobotu od 10 hodin.