Ráz zápasu určil hned začátek zápasu. Už ve třetí minutě dostali domácí penaltu, které se ujal Slepička a pokutový kop bezpečně proměnil. Následovala však pasáž, ve které byli hosté lepší a Beroun domácí přehrával. Od 15. do 30. minuty si vytvořil tři šance, avšak ani jedna neskončila za zády gólmana Bohuslava. A tak přišel trest. Do přestávky se ještě podruhé prosadil Slepička a chvíli před odchodem do šaten na něj navázal Vošmik. Poločas tak mohl skončit jiným výsledkem než 3:0 pro domácí.

Berounští se sice dočkali po přestávce snížení zásluhou Jakuba Krpálka, avšak hned z protiútoku uklidnil domácí Pavlišta. Následně zkompletoval hattrick Slepička a v závěru pečetil vysokou výhru Spousta. Ke konci se mohli prosadit i hosté. Oproti Spartaku ale penaltou pohrdli a odvezli si domů debakl.

Spartak Příbram – Beroun 7:1 (3:0)

Branky: 5. PK, 35. a 68. Slepička, 42. Vošmik, 49. Jeník, 53. Pavlišta, 90. Spousta – 52. Krpálek.

Rozhodčí: Nehasil, P. Kubečka, M. Kubečka.

ŽK: Sirůček – Lacina, Lhotka.

Diváci: 120.

Český lev-Union Beroun: Šebek, Krůta, Břížďala (68. Mil. Novák), Tarhaj, Šikanedr (68. Fišer), Krpálek, Lacina, Lhotka, Pošmurný, Počta, Rigo. Trenér: Michal Červenka.