V Ondrášovka krajském přeboru mužů jsou nováčky celky Českého Brodu B a Tochovic, které nahradily dodatečně postupující Kosmonosy a Nové Strašecí, které dobrovolně zamířilo o soutěž níže.

Ondrášovka krajský přebor

1 TJ Hřebeč SO 10:15

2 TJ Klíčany SO úř.

3 AFK Tuchlovice SO úř.

4 TJ Sokol Nespeky SO úř.

5 FK Dobrovice SO úř.

6 FK Bohemia Poděbrady SO úř.

7 Český Brod B NE úř.

8 SK Lhota SO úř.

9 FK Kosoř SO úř.

10 TK Lysá nad Labem NE úř.

11 Tochovice SO úř.

12. Posázavan Poříčí nad Sázavou SO úř.

13 FK Komárov SO 10:15

14. Sellier & Bellot Vlašim B SO i NE

15 FC Velim NE úř.

16 Povltavská Fotbalová akademie B SO úř.

Sport Invest I.A třída skupina A

1 TJ Jíloviště SO úř.

2 SK Votice SO úř.

3 FK Mníšek pod Brdy NE úř.

4 SK Baník Libušín NE úř.

5 Sokol Sedlec-Prčice NE úř.

6 TJ Dynamo Nelahozeves SO úř.

7 SK Doksy SO úř.

8 Kovohutě Podlesí NE 10:30

9 SK Rakovník B NE 10:15

10 Sokol Klecany SO 10:30

11 Sokol Nové Strašecí SO úř.

12 SK Chlumec SO úř.

13 FK Olympie Zdice NE úř.

14 Spartak Příbram SO 10:30

15 Čechie Velká Dobrá SO úř.

16 Viktoria Vestec S0 10:30

Sport Invest I.A třída skupina B

1 SK Slavia Jesenice SO úř.

2 SK Union Čelákovice SO 10:15

3 Spartak Průhonice SO úř.

4. Mnichovohradišťský SK NE úř.

5 Dolnobousovský SK SO úř.

6 Sokol Luštěnice SO 10:30

7 FK Čáslav B NE úř.

8 FK Pšovka Mělník SO úř.

9 Fotbal Hlízov SO úř.

10 TJ Záryby NE úř.

11 TJ Jawa Divišov SO úř.

12 SK Slovan Poděbrady SO 10:15

13 SK Rejšice SO úř.

14 Sokol Pěčice SO úř.

15 SK Sokoleč NE úř.

16 FC Mělník SO 10:15

FUMBI I. B třída skupina A

1 AFK Loděnice SO úř.

2 SK Slaný B NE úř.

3 Sokol Hostouň B NE úř.

4 SK Kladno B NE úř.

5 FK Rudná SO úř.

6 SK Vinařice SO úř.

7 FC 05 Zavidov NE úř.

8 SK Velké Přítočno NE úř.

9 TJ Sokol Klobuky NE úř.

10 SK Braškov NE úř.

11 Sokol Jedomělice NE úř.

12 TJ Baník Lubná NE úř.

13 TJ Tatran Rakovník B SO 10:15

14 SK Lány SO úř.

FUMBI I.B třída skupina B

1 TJ Sokol Holubice NE úř.

2 FK Vysoká SO úř.

3 AFK Libčice SO úř.

4 AFK Milovice SO úř.

5 TJ Slavia Radonice NE úř.

6 SK Bakov nad Jizerou SO úř.

7 FK Kralupy 1901 SO 10:15

8. FK Slavoj Stará Boleslav SO 10:15

9 TJ AFK Eletis Lužec SO úř.

10 TJ Sokol Chotětov SO úř.

11 SK Kosmonosy B NE úř.

12. SK Kopaná Hovorčovice SO úř.

13 TJ Byšice SO úř.

14 TJ Baník Švermov NE úř.

FUMBI I.B třída skupina C

1 SK AFK Sadská SO úř.

2 AFK Pečky NE úř.

3 SK Žiželice SO úř.

4 Sokol Býchory NE úř.

5 SS Ostrá SO úř.

6 Družba Suchdol SO úř.

7 TJ Pátek SO úř.

8 AFK Semice NE úř.

9 Slavoj Vrdy SO úř.

10 SK Městec Králové NE úř.

11 TJ Sokol Kněžice SO úř.

12 FC Bílé Podolí SO úř.

13 TJ Jíkev NE úř.

14 TJ Liblice SO úř.

FUMBI I.B třída skupina D

1 FK Říčany SO úř.

2 FC Jevany SO úř.

3 SK Vyžlovka SO 10:15

4 TJ Sokol Senohraby NE úř.

5 TJ Sokol Teplýšovice SO úř.

6 FK Kavalier Sázava SO úř.

7 FC Jílové NE úř.

8 SK Olbramovice SO úř.

9 TJ Sokol Kondrac SO úř.

10 TJ Sokol Škvorec SO úř.

11 Jiskra Zruč nad Sázavou SO 10:15

12 Sokol Miřetice NE 14:00

13 SK Úvaly NE úř.

14 TJ Kunice SO 10:15

FUMBI I.B třída skupina E

1 SK Černolice SO úř.

2 MFK Dobříš B NE úř.

3 TJ Tatran Sedlčany B NE úř.

4 TJ Ligmet Milín SO úř.

5 SK Tlustice SO 10:15

6 SK Petrovice NE úř.

7 FK Lety SO úř.

8 Union Cerhovice NE úř.

9. Sokol Nová Ves pod Pleší NE 10:30

10 Sokol Čisovice SO úř.

11 Sokol Jinočany NE úř.

12 FK Králův Dvůr B SO úř.

13 Daleké Dušníky NE úř.

14 Spartak Rožmitál pod Tř. SO 10:30

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu

1 Brandýs-Boleslav Ne 10:15, 12:30

2 Slaný Ne 10:15, 12:30

3 Hostouň So 10:15, 12:30

4 Kutná Hora So 10:15, 12:30

5 Nymburk So 10:15, 12:30

6 Bohemia Poděbrady So 10:15, 12:30

7 volný los

8 FC Mělník Ne 10:00, 12:15

9 Lety Ne 10:15, 12:30

10 Kralupy 1901 Ne 10:15, 12:30

12 Čelákovice Ne 10:15, 12:30

14 Mnichovohradištský Ne 10:15, 12:30

15 Králův Dvůr Ne 9:30, 11:45

16 Kosmonosy So 10:15, 12:30

17 Velim So 9:30, 11:45

18 Baník Švermov Ne 10:15, 12:30

18 Kunice Ne 10:15, 12:30

19 Pšovka Mělník Ne 10:15, 12:30

19 Říčany Ne 10:15, 12:30

20 Povltavská FA Ne 10:15, 12:30

I. A třída dorostu skupina A

1 Loděnice SO 10:15

2 Pavlíkov SO 13:30

3 FK Slovan Kladno NE 10:15

4 Žebrák NE 14:00

5 Rudná NE 10:15

6 Lhota SO 10:15

7 Velvary SO 10:15

8 Červený Újezd NE 10:15

9 Kročehlavy NE 10:15

10 Tuchlovice NE 10:15

11 SK Kladno SO 10:15

12 Zdice NE 10:15

13 Tatran Rakovník NE 10:15

14 volný los

I.A třída dorostu skupina B

1 Hovorčovice NE 15:00

2 Sporting Mladá Boleslav NE 10:30

3 Akuma Mladá Boleslav NE 10:15

4 Benátky nad Jizerou SO 10:15

5 Dolní Bousov SO 10:15

6 Bakov nad Jizerou SO 10:15

7 Bezno NE 10:15

8 Labský Kostelec NE 10:15

9 Klíčany NE 10:15

10 Libiš SO 10:15

11 Libčice NE 10:15

12 Dobrovice NE 10:30

13 Klecany SO 14:00

14 volný los

I.A třída dorostu skupina C

1 Ostrá NE 10:15

2 Zeleneč NE 10:15

3 Červené Pečky NE 10:15

4 Suchdol NE 10:15

5 Viktoria Velký Osek NE 10:15

6 Jestřábí Lhota NE 10:00

7 Vrdy NE 10:15

8 volný los

9 AFK Pečky NE 10:15

10 Vyžlovka NE 10:15

11 Vlašim "B" NE 10:15

12 Teplýšovice SO 11:00

13 Čáslav "B" SO 15:00

14 Český Brod SO 10:15

I.A třída dorostu skupina D

1 Vestec NE 10:15

2 Votice NE 10:15

3 Dobříš SO 10:00

4 Dolní Břežany NE 10:15

5 Psáry NE 09:00

6 Hradištko NE 10:15

7 Týnec nad Sázavou SO 10:00

8 Bohutín NE 10:15

9 Mezno NE 10:15

10 Jesenice SO 10:15

11 Milín SO 10:15

12 Sedlec-Prčice NE 10:00

13 volný los

14 Jílové SO 10:15

Krajský přebor starších a mladších žáků skupina A

1 SK Rakovník So 12:15, 13:55

2 TJ Unhošť Ne 10:15, 11:55

3 Povltavská FA So 9:30, 11:10

4 SK Rapid Psáry So 10:00, 11:45

5 FK Králův Dvůr Ne 9:30, 11:10

6 TATRAN Rakovník Ne 9:30, 11:10

7 TJ Slovan Velvary Ne 9:15, 11:00

8 volný los

9 TJ Viktoria Vestec So 10:15, 11:55

10 SK Slaný Ne 10:15, 11:55

11 TJ TATRAN Sedlčany Ne 10:15, 11:55

12 Sokol Hostouň So 10:15, 11:55

13 MFK Dobříš So 10:15, 11:55

14 Český lev - Union Beroun So 10:15, 11:55

15 TJ Spartak Příbram Ne 10:00, 11:40

16 SK Hořovice Ne 10:15, 11:55

17 SK Lhota So 9:30, 11:10

18 TJ Baník Švermov So 10:15, 11:55

Krajský přebor starších a mladších žáků skupina B

1 FK Brandýs-Boleslav Ne 10:15, 11:55

2 AFK Pečky Ne 10:15, 11:55

3 SK Vyžlovka Ne 10:15, 11:55

4 Sparta Kutná Hora Ne 10:15, 11:55

5 SK Zeleneč So 9:30, 11:10

6 FK BOHEMIA Poděbrady Ne 9:30, 11:10

7 TJ Kunice So 10:15, 11:55

8 FC Mělník So 10:00, 11:40

9 FK Pšovka Mělník So 9:30, 11:10

10 SK Slavia Jesenice Ne 10:00, 11:40

11 SK Union Čelákovice So 9:30, 11:10

12 SK Polaban Nymburk So 10:15, 11:55

13 SK Benátky nad Jizerou So 9:00, 10:40

14 Sportovní Sdružení Ostrá So 10:15, 11:55

15 SK Kosmonosy Ne 10:15, 11:55

16 SK Český Brod Ne 9:30, 11:10

17 Football Talent Academy So 10:15, 11:5

18 volný los

I. A třída žáků skupina A

1 AFK Loděnice NE 10:15

2 SK Kročehlavy SO 10:15

3 SK Kazín - Dolní Mokropsy NE 10:00

4 SK Roztoky SO 10:15

5 FK Komárov SO 10:15

6 FK Lety SO 10:15

7 FK Čechie Kralupy nad Vltavou SO 10:15

8 TJ Sokol Libiš SO 13:00

9 MFK Dobříš "B" NE 10:15

10 FK Rudná SO 10:15

11 FK Všeradice 1932 předzápas -3 h

12 FK Kralupy 1901 SO 10:15

I.A třída žáků skupina B

1 TJ Sokol Hrusice SO 10:15

2 Fotbalová škola Velký Osek SO 10:15

3 Spartak Průhonice SO 10:15

4 AFK Milovice SO 10:15

5 volný los

6 FC Velim SO 09:30

7 Viktoria Radim SO 10:15

8 SKP Mladá Boleslav SO 10:30

9 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou SO 13:15

10 TJ Sokol Jestřábí Lhota SO 10:00

11 FK Dobrovice SO 10:15

12 SK Bakov nad Jizerou NE 14:30