Nesnídalovi svěřenci vyhráli i podesáté

Komárov byl v první části lepší na balónu, ale vpředu neměl téměř nic. Přesto se dostal z penalty proměněné střelcem Mojdlem do vedení. Druhá pětka vzápětí byla zcela v pořádku, ale Červenka ji vyrazil a udržel domácí ve hře. Tím spíš, že ještě do půle srovnal zblízka Porazil. Po pauze přišel festival šancí Čechie. Sám na branku běžel Porazil, jehož zakončení gólman Herco konečky prstů vytáhl na roh, po hlavičkách Hurycha a Hovorky znovu výborně zasáhl brankář a rána D. Hrubého těsně minula tyč. Po zatažení záchranné brzdy Zimermanem (67.-ČK) se obraz hry nijak nezměnil.

Bojující Čechii nesrazila ani chyba předcházející gólu Srpa (76.), domácí vzápětí srovnali ze závaru Andruchovičem. „Hráli jsme suprově, soupeře jsme výkonem zaskočili a k bodům chybělo maličko,“ litoval doberský trenér Vlastimil Hrubý. V závěru se prosadil Vaníček. „Bylo to vydřené vítězství,“ uvedl trenér hostů Miroslav Nesnídal. Radovali se i v Cerhovicích, které hráli nerozhodně 2:2 na půdě favorizovaného Jíloviště a podařilo se jim vyhrát i na penalty.

Brankář Chotče předvedl zkrat

Druhé místo v E skupině okupuje Olympie Zdice, která si s chutí zastřílela v Chotči, kde zvítězila 5:1. Zápas měl velkou kaňku. Že vás ve fotbale na nižších úrovních už nemůže nic překvapit? Názor možná změníte s červenou kartou, která padla v tomto utkání. Že si hráči otevírají pusu na rozhodčí, či protihráče, bohužel není ničím výjimečným. Dvacetiletý brankář domácích Marcel Zýta byl ovšem v 90. minutě vyloučen poté, co v přerušené hře u laviček sprostě vynadal trenérovi vlastního týmu. Tomu spolu se smrští vulgarit sdělil, že už příště nepřijde, což rozhodčí posvětil červenou kartou. Inu, gólman…

Stejným poměrem jako Zdice vyhrála i Loděnice, jež si poradila s béčkem Dobříše. Po dramatickém průběhu (3:3) uspěla rezerva Hořovicka s Rudnou i na penalty. Ty se po remíze 1:1 nevyvedly Chlumci v Dalekých Dušníkách. Jediným týmem, který nebodoval, bylo béčko Králova Dvora na hřišti Rožmitálu (1:4).

Ilustrační foto
Kopáč: Měl jsem velikou radost
O výhře Hořovicka (v modrém) rozhodl jediný gól Martina Kopáče.
Hořovicko i Beroun za tři divizní body