"Dalo by se říci, že zápas s Rudnou rozhodl Jirka Krůta, ale určitě se na jeho gólech podílel celý tým, který mu ty šance vytvořil. Asi nejhezčí gól, co Jirka dal, byl po centru z pravé strany a Jirka si zpracoval míč na prsa ve velkém vápně a střelou z halfvoleje to uklidil k tyči," popsal jeden za čtyř gólových zářezů svého spoluhráče zdický brankář Marek Hnízdil.

Sám se v brance spíše nudil. "Asi jediná šance hostů byl přímý kop zpoza vápna, kde hostující hráč obstřelil zeď a já jsem to tam konečkama prstů vytáhl," řekl Hnízdil, který uvedl, že poločasové vedení 3:0 jeho tým neuspokojilo: "Nechci říkat, že zápas byl rozhodnut. Půle byla 3:0, takže pokyny od Jirka Kmenta v kabině zněly jasně, nadále hrát aktivně, vysoko napadat soupeře a dostávat je pod tlak a přidat další góly."

Zdice sehrají sobotní duel na hřišti Letů, utkání začne v 16:30 hodin. "Teď nás čeká zápas v Letech, který bude určitě těžký, myslím si, že to nebude ani tak o fotbale, jako spíš o bojovnosti a nasazení. Každopádně uděláme maximum, abychom získali další tři body," věří Marek Hnízdil.