Drozdov – Cembrit Beroun 0:3 (0:1)

V Drozdově vyhrál tým Cembritu Beroun o tři góly. V zápise je sice uveden jako dvougólový střelec hostů Zdeněk Nápravník, ale sám vše poopravil. „Dával jsem jeden gól a dva dával Michal Novák,“ upřesnil berounský hráč.

„Při prvním gólu jsem dostal balón za obranu po pravé straně a přihrál před branku na Michala Nováka, kterého brankář tváří v tvář vychytal, ale balón se odrazil ke mně a já z úhlu dával do prázdné branky. Při druhém gólu šel Michal Novák sám od půlky a udělal kličku brankáři. A třetí gól Michal Novák dával hlavou do prázdné branky,“ popsal brankové zásahy Cembritu Nápravník.

Nižbor má nové permanentky.
David Kučera: Tři body z Trubína jsou moc cenné

Utkání bylo díky vedru fyzicky náročné a první poločas byl vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách. „Ve druhém poločase Drozdov dle mého názoru trochu fyzicky odpadl, my díky tomu mohli kontrolovat hru, měli více času balón na kopačkách a otevíral se nám prostor do šancí. Kdybychom lépe řešili finální fázi, mohli jsme přidat další branky,“ lituje hráč Cembritu.

„Vítězství si moc vážíme a tomu taky odpovídala oslava v kabině. Škoda jen, že nemohlo dorazit více našich fanoušků, ale ti, co dorazili, tak nás podporovali po celou dobu utkání,“ dodal Zdeněk Nápravník.

Branky: 11. Nápravník, 69. a 89. Novák Mich. Rozhodčí: Špicl J., Závora, Plecitý. ŽK: Krafek, Palek, Pajer, Holovský – Šťastný, Helebrant. Diváků: 20.

Další program: neděle 10:15 Cembrit Beroun - Nový Jáchymov (rozhodčí Marx, Vlachopulos, Pos), 17:00 ČLU Beroun B – Drozdov (rozhodčí Palič, Kareš, Šnajdr).


Načítám tabulku …