Do děje zápasu se nesmazatelně zapsal hostující Jaromír Hebeda, který vstřelil rozhodující gól, ale v závěru šel po druhé žluté kartě předčasně do sprch.

"Věděli jsme, že toto derby bude těžké, ale do zápasu jsme šli odhodlaně pro tři body," uvedl Hebeda.

Skóre otevřel už ve čtvrté minutě domácí David Kučera, ale Lukáš Flíček v 17. minutě vyrovnal. "Tento zápas asi nelahodil diváckému oku, protože se odehrával ve středu hřiště a byl dost soubojový. Nižbor měl více standardních situací. Naším úkolem bylo uhlídat nejlepšího hráče Nižbora Filipa Matějku, což se nám dle mého názoru podařilo," soudí útočník Chyňavy.

Čtvrthodinu před koncem se postaral o druhý gól svého celku. "Po výkopu našeho brankáře Ondry Grygara prodloužil jejich obránce nechtěně míč hlavou a já šel sám na bránu. Zakončení se mi povedlo do protipohybu gólmana," popsal branku.

To už měl žlutou kartu a druhou obdržel v poslední minutě. "Po první žluté kartě za faul jsem na konci zápasu reflexně sáhl rukama po míči, protože letěl do diváků a nechtěl jsem, aby zasáhl nějakého z našich fanoušků. Takže následovala zbytečná, druhá, žlutá karta," litoval Jaromír Hebeda.

DALŠÍ ZÁPAS: Chyňava - Hořovice B (sobota 17:00).