Žebrák - Neumětely 1:0
Tentokrát to nebyla v podání Žebráku žádná hitparáda, přesto možno podotknout, že není umění vyhrát, když se vše daří, síla mužstva se ukáže, když to moc nikomu nejde. Spartaku chybělo větší nasazení a přesné přihrávky ze zálohy. Favorit vypadal, jakoby se domníval, že se soupeř porazí sám. Neumětely byly překvapivě důstojným soupeřem, místy, zejména po přestávce, dokonce i lepším týmem. Rozhodující moment utkání se zrodil v 70. min., kdy po zbytečném nedovoleném zákroku na půlícím kruhu zahrával ideálně Žalud standardku a výtečnou hlavičkou zařídil Tomáš Pergl výhru domácích. Blízko vyrovnání byli Šemíci v 82. min., po centru se Martin Ciprian špatně trefil a míč zapadl metr od tyče do zázemí.

ČLU Beroun B - Cembrit Beroun 5:3

V berounském derby Cembrit si naivním výkonem v obraně si nechal nasázet do 18. minuty pět branek. Potom už jen dotahoval. Stíhací jízda začala v 28. min., kdy se zrodila pohledná kombinace po ose Paluska - D. Novotný a Z. Nápravník po zemi k tyči překonal brankáře - 5:1. Ještě do přestávky zabránil brankář hostů Ilko ve skórování Pošmurnému a poradil si i s přímým kopem Posledního. V 55. min. po pasu Z. Nápravníka unikl L. Nápravník, byl skosen brankářem Ježdíkem, z penalty se nemýlil Malý - 5:2. V 60. min. zahrával Zednik rohový kop a L. Nápravník v malém vápně umístil k tyči - 5:3. V 80. min. vyslal Poslední utěšenou střelu pod břevno, pěkným zákrokem zachránil Ilko. Po chvíli si nevybíravým faulem vyšlápl Poslední na Z. Nápravníka a vyřadil jej ze hry. Derby se nehrálo v rukavičkách.

Karlštejn - Stašov 3:0

Už v 9. min. hosté propadli ve středu pole, následoval křížný pas brankáře propálil P. Kučera - 1:0. V 20. min. se zamotal do kliček Hruška, míč mu sebral Šperl a krásně pod víko zvýšil na 2:0. Stašov se zmohl jen na náznaky útoků a ty končily před velkým vápnem. Navíc jejich brankář Čermák měl plno práce a často zachraňoval svůj tým od pohromy. V 63. min. zahrávali domácí rohový kop, u míče byl dříve než brankář Žerovnický - 3:0. Bezstarostný fotbal Stašova nadále pokračoval, nevyšel mu ale ani polocentr T. Eichenmanna na zadní tyč. „Pro nás velmi důležité vítězství. Od začátku jsme byli lepším týmem, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Brankový rozdíl mohl být mnohem vyšší, spoustu vyložených šancí jsme neproměnili. S třemi body jsme však spokojeni," netajil se spokojeností domácí Michal Šaman.

Chyňava - Tetín 6:0

Naprosto jasná výhra Chyňavy nad ustrašeným soupeřem, hrálo se vlastně na jednu branku. Rozhodujícím faktorem byla přítomnost Michala Kasla. Při dvoubrankovém manku po gólech Husáka se Tetín přece jen vzpamatoval, jenže Bláha zakončoval jen do břevna a z dobré možnosti Šimáček hlavičkoval vedle. Rozhodlo se během úvodních dvou minut druhé půle. Vždy přišla lehkomyslná ztráta míče u hostů, následoval rychlý únik, nejprve Kasl a poté Vaněk nedali brankáři šanci. I další branky si byly podobné jako přes kopírák.

Drozdov - Hořovicko B 8:0

Na co Drozdov sáhl, to mu tam padlo, rezerva Hořovicka čekala na návrat dorostenců ze Strakonic. Mladému celku postupně docházely síly a skóre hrozivě narůstalo. Za zmínku stojí hattrick Alexe Vodičky, jehož velké chvíle přišly po obrátce. Nejprve v 58. min. jej Kovařík našel na malém vápně a střelec patou zavěsil na 4:0. V 65. min. se řítil sám na brankáře a propálil jej mezi nohama - 5:0. V 75. min. centr Kovaříka odhlavičkoval zadák jen na šestnáctku, míč si Vodička zpracoval a dobře zamířil k tyči - 6:0.

Trubín - Zaječov 6:1

Od Zaječova se určitě čekalo více po jeho sérii kvalitních výkonů. Trubínu stačil perfektní vstup do utkání a byl pánem na hřišti. Je pravdou, že duel mohl klidně skončit výsledkem 8:4.

Nový Jáchymov - Březová 1:1

Hrál se hodně otevřený fotbal, na brankové příležitosti se rýsoval výsledek 8:5. Výkony Čechie jsou jako na houpačce, jednou jsou nahoře, za týden vyloženě dole. Hosté se představili jako snaživý soupeř, chyběl jim klid v zakončení, paradoxně mohli podle vývoje odvést všechny body. Čechie se dostala do vedení v 23. min. zásluhou rychlého přesunu do útočné fáze a vzniklo přečíslení. Po centru za obranu Vlček hlavou k tyči napnul síť - 1:0. Březová odpověděla nastřelením tyče Lorencem. Nový Jáchymov si dlouho koledoval o vyrovnání a to skutečně přišlo v 76. min., kdy vybojoval míč Kundrát, jeho pas řešila obrana špatným odkopem. Míč se stal kořistí Hoška, který proběhl mezi obránci a z boku pokutového území placírkou dobře umístil do čeřenu - 1:1. V nastavení postupoval březovský Šobek sám na brankáře, ten před ním ustupoval a útočník jej trefil.