Tlustice - ČLU Beroun B 0:5

Nečekaná, ale zcela zasloužená výhra berounské rezervy. Tlustici viditelně odešla podzimní forma i fotbalové štěstíčko. Úvodní poločas nenasvědčoval žádnému výbuchu lídra přeboru, začátek měli domácí pod kontrolou, ale bez potřebné koncovky. Převládala hlavně neúčelná kombinace. V 39. minutě zahraný rohový kop vyrazil brankář Červenka, na správném místě se objevil Michal Novák a propálil houštinu těl - 0:1. Po obrátce zahrával z ideální vzdálenosti přímý kop domácí Bláha, vypadalo to, že brankář Hůla odvracel míč z prostoru za brankovou čárou, ale branka nebyla přiznána. V 49. minutě se otevřel pro Michala Nováka prostor od půlící čáry, zadák Tlustice jej nezastavil a kanonýr zařídil vedení hostů 0:2. V 62. minutě se po pravé straně prosadil Hosnedl a z úhlu i dobře zamířil na zadní tyč - 0:3. Tlustice sice odpověděla dobrými možnostmi Ungra i Badaraua, velmi dobrý brankář Hůla je však vychytal. V poslední čtvrthodině slepenými brankami během dvou minut potvrdil Michal Novák pohotovost špičkového kanonýra. Celý týden se domácí obrana připravovala na Michala Nováka, chyběli v ní sice Turek a Keckstein, ale ostatní propadli.

Drozdov – Nový Jáchymov 0:4

Hosté předvedli vysoce taktický výkon, zachytili očekávaný nápor domácích. Spoléhali se na brejkové situace, které jim dokonale vyšly. V 24. minutě hned z první šance Čechie skórovala. Po chybě obránce si vzali míč pod kontrolu Krob s Frydrychem, vybídli do strany Morsteina, který s pomocí tyče skóroval - 0:1. Druhé dějství bylo pro Drozdov doslova žalostné. V 47. minutě zadákovi Drozdova při odkopu sjel míč po noze, trestal Morstein - 0:2. V 49. minutě postupoval Frydrych sám a přízemní střelou zařídil vedení 0:3. Dílo zkázy dokončil střelecký fenomén Morstein.

Chyňava - Březová 1:3

Březová pokračovala ve výborné vítězné jarní sérii. Bojovností a kolektivním pojetím hry přehrála domácího favorita. Hned v úvodní minutě učinil Spousta první varování pro domácí obranu. Potom byl již vývoj podle not Chyňavy, když rychlými protiútoky trápila hostující zadáky. Jenže ve 30. minutě byl posouzen zákrok na pronikajícího Bartáka jako penalta, tradiční exekutor Dupač tentokrát nechal vyniknout domácího brankáře Drekslera. V 35. minutě špatný odkop a ztrátu míče trestal Žáček a zařídil vedení 1:0. V 67. minutě byl na začátku gólové situace hostů Spousta, uvolnil Vopršála, který biliárovými doteky obešel obránce a v pokutovém území se hezky trefil na zadní tyč - 1:1. V 80. minutě postupoval s míčem Spousta, opřel se do něho z 26 metrů, jeho dráha skončila pod břevnem - 1:2. V 83. minutě zahrával z rohu velkého vápna přímý kop Beneš, hledal Spoustu, ten v malém vápně nezasáhl, ale zmátl brankáře a míč se zastavil až v síti - 1:3. Poté v 87. minutě si Hebeda vyšlápl na protihráče a byl vyloučen.

Cembrit Beroun - Žebrák 1:1

Hráči Žebráku vypadali, jakoby čekali, že se závodský tým porazí sám. Uzemní převaha hostů byla velká, ze série čtrnácti rohových kopů byl každý nebezpečný. Nakonec slavila úspěch bojovnost Cembritu. Už tak prořídlé řady domácích ve 22. minutě musel pro zranění svalu opustit obránce Landa. V 24. minutě střelecký pokus žebráckého Herejta rozezvučel břevno nad Grygarem. Hosté po obrátce stále zvyšovali územní převahu, domácí obětavě řadu střel zblokovali a co prošlo, pochytal brankář Grygar. V 81. minutě se přece jen obrana Závodí nestačila zformovat a ofsajdovou past po pravé straně překonal Herejt, střílený centr z metru nakopl Vajs i s obráncem do sítě - 0:1. V 89. minutě se Paluska rozhodl zabojovat o míč putující do zázemí, byl dříve u míče a obránce s ním šel netakticky zbytečně do nedovoleného kontaktu a byla nařízena penalta. V napjaté atmosféře ji Malý proměnil, přestože si na ní brankář Kačírek sáhl.

Karlštejn - Neumětely 1:1

Zasloužená dělba bodů potřebných pro oba týmy. Šemíci byli viditelně útočnějším celkem s větším množstvím vypracovaných šancí. Za stálého deště místní trávník prokázal požadovanou kvalitu. Ve druhé půli vyslal z třiceti metrů na mokrém terénu nijak utaženou střelu Šperl, neuvěřitelně si našla cestu mezi nohama Havlína - 1:0. V 59. minutě z rychlého protiútoku tvrdě pálil z dvanácti metrů Čermák, střelu vytěsnil Havlín na tyč, ale v malém vápně nedokázal na správné místo dorazit Klusák. V 68. minutě se vydařilo hostům učebnicové přenesení hry, kdy nákop Vršeckého zpracoval Bláha a přízemní prudký centr ve skluzu dopravil nezadržitelně do sítě Hejduk - 1:1. V závěru měl ideální možnost domácí Hejduk, na brankáře nevyzrál. „Utkání plné šancí na obou stranách, soupeř měl o několik příležitostí více, nás opět podržel gólman. Do zápasu jsme šli s cílem získat minimálně bod, a to se podařilo," byl spokojen domácí Michal Šaman.

Trubín - Stašov 3:0

Jednoznačný průběh pro domácí, po změně stran dokonce festival zahozených brankových příležitostí. Navíc nastřelené tyče a břevna, tolik, že to nikdo nedokázal spočítat, Klička nedal penaltu.