Promo Kanonýr Deníku

Jako žáček se pohyboval na pažitu Českého Lva Beroun, aby se na konci žákovského věku přesunul do Hořovic, kde se mu dařilo na hrotu útoku. Poté se objevil v KDC Beroun, Loděnici, aby zakotvil ve zdické Olympii.

Ta je po výhře nad Jincemi 6:2 na třetím místě se sedmatřiceti body, když ztrácí na druhou Tlustici jediný bodík. Utkání s posledními Jincemi ale nebylo jednoduché, o půli to bylo 2:2, Zdice pak vytáhly střelecká stavidla ve druhém dějství, kdy přidaly čtyři branky.

ČFL: FC Písek - Králův Dvůr 2:1 (1:1).
První gól v kariéře dal Patrovský v pravou chvíli, Cábelíci díky ní urvali bod

Právě ve druhé půli dal tři góly právě Jiří Krůta. „Zdice musí vylepšit obranu,“ podotkl věrný příznivec Rudolf Mužík, který přidal i radu Jiřímu Krůtovi: „Neměl by se tolik stahovat, měl by hrát stále na hrotu, aby dal víc branek.“

Na svém kontě má zdický snajpr šestnáct bodů a na nejlepšího kanonýra E skupiny Dominika Novotného mu schází pouhé tři zásahy.