Je to až k nevíře, jak ten čas letí. Před více jak čtyřiceti lety jej služba v zeleném suknu zavála až do malebné vesničky Chyňava a jí zůstal dodnes věrný. S fotbalem zde začínal hned po narukování a stal se z něho velmi dobrý brankář, který se jen stěží překonával. I když přibývající léta nezastavíš, rád se nechá vyhecovat a obuje i v tomto věku kopačky a všem dokazuje, že ještě nepatří do starého železa.

Postupem času se z něho stal fotbalový funkcionář SK Chyňava, kde posledních deset let vykonává předsedu a sekretáře klubu. Bez něho si nelze představit žádné fotbalové utkání. Čas od času v něm „chytnou saze“ a nebere si žádné servítky, ale vždy včas vychladne a soupeři podá ruku. Je nejenom úspěšným fotbalovým funkcionářem, ale patří mezi lidi, kteří rádi přidají ruku k dílu, jak na hřišti, tak i ve prospěch celé obce.

Za celou fotbalovou rodinu ti Zenga přejeme všechno nejlepší, stálé pevné zdraví a ať tě nikdy neopouští tvůj životní a pracovní elán do fotbalu, ale i do všeho, co děláš! I když procházíme těžkým obdobím, oslav si své jubileum, co možná nejlépe a jak jenom to jde.

 

Za všechny, co tě znají a mají aspoň trochu rádi, přejí synové Zdeněk a Daniel