Žebrák - Cembrit 2:1 (0:1)

V bouřlivé atmosféře se oba kotle příznivců předháněly v povzbuzování. I hra do poločasu byla dost kvalitní.
V 4 min. hrubou chybou Múller namazal pro Nápravníka, který po krátkém sólu zakončil do protipohybu brankáře - 0:1.

Pro svalové zranění musel odstoupit Šťastný. V 9. min. si vypracoval velkou šanci Vokáč, brankář Červený skvěle zachránil. Žebrák udivoval rychlostí akcí, ale také zbrklostí. V 16. min. po dalším zaváhání obrany se uvolnil Vydra, zakončoval z 12 m do prázdné branky, ale z brankové čáry vykopl ve skluzu Múller a tak dokonale napravil svoji chybu v úvodu. V 33. min. se opřel do míče z 20 m Kuník, brankář Červený v pádu vyrazil na roh. Po rohu Herejt z 11 m překopl.

Představujeme některé posádky berounské Lokomotivy.
Berounští veslaři se prezentovali na dalších závodech

V 51. min. dostal dlouhý pas Lukeš, ale byl metr za obranou, zatáhl míč a přihrál Herejtovi, jenž zblízka protlačil do sítě - 1:1. Tlak Žebráka sílil a velkou zásluhu na něm měl příchod Bartáka. V 69. min. po pěkné akci ranou z 7 m Barták pálil pod břevno, výtečný zákrok předvedl Červený. Po chvíli se dostal Barták do sóla, brankář včas vyběhl a zneklidnil střelce. Postupně Berounští několikrát špatně pokryli soupeře a po centru ze strany Lukeš z 5 m zakončil nad. V 82. min. stáli při Dongresovi všichni svatí, neboť Nápravník vypálil z 28 m, střela brankáři propadla mezi rukama, ale zastavilo ji břevno a míč mířil dolů před lajnu. V 88. min. zahrávali domácí téměř od poloviny přímý kop, vznikl závar a z 7 m do protipohybu brankáře Herejt zařídil stav 2:1. Ještě v 91. min. po špatné rozehrávce postupoval Pergl ve velkém sólu z půlky na brankáře, skončilo neuvěřitelně v rukavicích ležícího Červeného.
Ke kvalitě utkání přispěl velkým citem pro hru rozhodčí Pavel Bidšovský.

Zdice volí celkem na pěti místech. První tři volební okrsky jsou ve Zdicích v budovách ZŠ a knihovny, zbylé dva potom v Knížkovicích a Černíně.
Zdice jsou stále baštou sociálních demokratů

Žebrák: Dongres - Kučera /59. Kuška/ Novák Kuník Múller /50. Barták/ -Vojta Procházka Vokáč Pergl - Herejt Lukeš
Cembrit: Červený - Veselý Malý Šťastný /7. Helebrant/ Landa - Vydra Beňo D. Novotný /90. Klier/ Špirit /46. M. Novotný/ - Nápravník David/ 82. Janeček/
Branky: Herejt 2 - Nápravník. ŽK: 2:0. Diváků: 100. Rozdhodčí: Bidšovský - Knotek, Franc.
Nejlepší hráči Žebráka: Tomáš Kuník, Marcel Barták.
Nejlepší hráči Cembritu: Zdeněk Nápravník, Pavel Červený.

Zprávu o utkání připravil Ivan Sýkora.