1/7

Chyňava s Jáchymovem prohrávala 0:2, obrat dokonal kapitán

Čechii se v jarní části sezóny příliš nedaří. Na vině je několik zranění, která se v Chyňavě ještě rozrostla. I tak ale hosté bojovali a od zisku bodů nebyli daleko. V úvodu zahrával domácí Filip Hosnedl pokutový kop, který ale zneškodnil Merhout. Ve 13. minutě dostala možnost kopat penaltu i Čechie, ale ani Cihelka nevyzrál na Romana Hosnédla a dorážka Spurného mířila nad branku. Skóre otevřel až novojáchymovský Patera, na kterého z přímého kopu navázal Spurný - 0:2. Těsně před poločasovým hvizdem centroval Daniel Steiner na Hebedu a ten snížil hlavou.

To Chyňavě pomohlo, po pauze začala tlačit a vyrovnala Michalíkem. Definitivní obrat ve skóre přišel po standardní situaci Daniela Steinera, který z pořádné dálky zamířil do šibenice.

V závěru nebyl Morsteinovi uznán gól za hru rukou, a když byl po druhé žlutě kartě vyloučen Spurný, bylo definitivně rozhodnuto. Chyňava ovládla i třetí jarní utkání, ale tentokrát musela pořádně bojovat a před více než dvěma stovkami fanoušků zvítězila 3:2.