Předchozí
1 z 7
Další

Podluhy vyrovnaly v 95. minutě z pokutového kopu

Na hřiště podlužské Sparty přijel drozdovský Sokol. Pohledné utkání sledovala stovka diváků. Podluhy využily výhody domácího prostředí a po hezky sehrané akci šly do vedení Černým. Hosté ale zabrali a byli odměněni brankou Větrovského, který se již poněkolikáté v této sezóně trefil z přímého kopu. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu a očekávalo se napínavé druhé dějství. Otočit skóre dokázal po hezky sehrané akci střídající Otradovec. O pět minut později mu nebyl uznán druhý gól, protože míč opustil hrací plochu. Na druhé straně byl v ohromné šanci Štajner, ale pomezní rozhodčí odmával ofsajd. V 95. minutě došlo ve vápně k souboji dvou kamarádů a bývalých spoluhráčů Šuberta s Vaníčkem. Druhý jmenovaný byl podražen, na penaltu si troufl Jančí a bezpečně ji proměnil. Poté už následoval pouze závěrečný hvizd a tak toto klání skončilo smírem 2:2.

Třebaň přijela s fanklubem, Vlasák ho odměnil hattrickem

Početná skupinka fanoušků hostujícího OZT se vydala podpořit svůj tým vlakem do Stašova. Domácí s vedoucím mančaftem soutěže dlouho drželi krok. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu, Ostrovan o poločase trojnásobně vystřídal a přineslo to ovoce. Za osm minut na hrací ploše zvládl Vlasák překonat domácího brankáře Mikulku hned dvakrát. V 60. minutě na rozdíl tří branek navýšil Frýdl. V poslední desetiminutovce byl Mikulkou podražen Suchý a kopala se penalta. Pro hattrick si proměněním došel Vlasák. Na zpáteční cestě hostující příznivci výhru 4:0 náležitě oslavili.

Fotbalisté Zadní Třebaně slaví výhru ve Stašově.Fotbalisté Zadní Třebaně slaví výhru ve Stašově.Zdroj: Se souhlasem Zadní Třebaně:

Chyňava ukázala sílu a otočila ve Všeradicích

Hosté přijeli do Všeradic s jasným cílem - udržet krok s první Třebaní. Domácí ale začali výborně. Nejprve se trefil Václav Šebek a navázal na něj Daniel Černý. Dvoubrankové vedení ale vydrželo jen 4 minuty, kdy snížil Hebeda a do poločasu vyrovnal Vaněk. Po změně stran se tedy začínalo od nuly, ale na koni byla Chyňava. Poslat hosty do vedení se povedlo Husákovi, uklidňující trefu přidal svým druhým gólem Hebeda. Definitivně o zisku tří bodů rozhodl v poslední minutě Michalík. Všeradice doma prohrály 2:5.

Žebrák dále padá tabulkou, o gól padl v Zaječově

Spartak potřebuje přerušit sérii porážek. Pokusil se o to v Zaječově, první nadějnou šanci měl Bednárik, ale vystřelil jen do boční sítě. Zaváhání v hostující obraně se pokusil potrestat Hlavatý, míč mu ale utekl a Susko proti němu včas vyběhl. To na druhé straně chyboval Sommr, střelu Pelikána dokázal Štěpánek vyrazil jen k dobíhajícímu Špotovi a Žebrák šel do vedení. Špot po chvíli znovu postupoval sám na Štěpánka, ten ho ale rychlým výběhem rozhodil.

Před poločasem si Hlavatý narazil s Kankou a vybídl Koláře ke skórování do prázdné branky. V 60. minutě si na centr Koláře naskočil Hlavatý a přesně umístěnou hlavičkou otočil skóre. Znovu vyrovnal po hezké přihrávce Pelikána Bednárik. Už to vypadalo na remízu, ale pět minut před koncem Braun oslovil z rohového kopu Ungra, který hlavou dostal míč za Suska. Zaječov znovu prokázal sílu na domácím hřišti a zvítězil 3:2.

Do půle byl na Cembritu klid, pak se s góly roztrhl pytel

Nový Jáchymov si do Berouna přijel pro vítězství. Už v prvních minutách mohli hosté odšpuntovat skóre zápasu, proti byl ale jednašedesátiletý brankář Pavel Červený, jenž svůj tým podržel několika skvělými zákroky. Při střele Lva mu pomohla tyč a stejně jako hostující brankář Merhout mohl o poločase oslavit čisté konto. Jenže Merhouta v 54. minutě zaskočila střela patnáctiletého Fišera a Cembrit vedl. To netrvalo ani minutu, když obávaný střelec Morstein dorazil do sítě přihrávku Patery. Na konci další pohledné akce Jáchymova byl znovu Morstein. Na rozdíl dvou branek navýšil po samostatném úniku Patera.

Definitivně mohl rozhodnout Morstein, ale ve velké šanci selhal a toho využil Cembrit. Helebrant se z malého vápna prosadil hlavou a bylo zaděláno na drama. Místo vyrovnání ale přišel úder Čechie, když přihrávku Morsteina využil Pech a tím definitivně rozhodl o výhře hostů 4:2.

Hudlice si v závěru poradily s rezervou Českého lva

Velmi vyrovnaný a vyhecovaný souboj se odehrál v Hudlicích. Hostující mladíci přijeli doplnění některými hráči áčka. Toho se ale domácí nezalekli a hráli s nimi minimálně vyrovnanou partii. Beroun několikrát střílel z dálky, ale žádná střela Sklenáře nerozhodila. Domácí si vypracovali několik šancí, ale žádnou neproměnili a čekalo se na první gól.

Velké emoce vyvolala situace z 58. minuty, kdy berounský Alan Záhora úmyslně rukou přerušil protiútok a rozhodčí Mikláš mu ukázal jen žlutou kartu. V 85. minutě už Hudlice dokázaly svou akci využít, když Sklenář potáhl míč po křídle a nacentroval před bránu, kde balón do prázdné brány dorazil Markvart. Domácí si jednobrankové vedení pohlídali a tak těžké utkání končí jejich výhrou 1:0.

Statečné Neumětely zchladil po parádním vyrovnání Vlček

V Trubíně odehráli Šemíci možná nejlepší zápas sezóny. I přesto nakonec odjeli s prázdnou. Domácí Freyburg na hosty vletěl a už ve druhé minutě se radoval Vokáč. Ten se trefil ještě jednou ve 23. minutě a třetí gól domácích přidal do poločasu Michal Porsch. S hosty to nevypadalo vůbec dobře, ale naději přece jen vykřesal Šebek.

V 69. minutě byl po druhé žluté kartě předčasně poslán do sprch Kalina. V tuto chvíli mělo být o vítězi jasno, oslabení Šemíci ale Trubínu ještě hodně zatopili. Znovu se trefil Šebek a na 3:3 srovnal kapitán Komínek. Vzhledem k průběhu by se Neumětely s bodem určitě spokojily, ale v 94. minutě vystřelil tři body pro Freyburg Vilém Vlček.