1/7

Větrovský režíroval výhru Drozdova proti béčku ČLU

Drozdov se chtěl po remízovém utkání s posledním Stašovem ukázat před domácími fanoušky. Stovka diváků ale musela sledovat, jak jdou do vedení hostující mladíci. V osmé minutě rozehrávali z poloviny hřiště, centr našel na velkém vápně Záhoru, který hlavou přehodil Krafka. Brzy bylo vyrovnáno, když Šmíd našel mezi stopery Větrovského a ten se zakončením neměl problém. Ještě před poločasem domácí utkání otočili, když jim k tomu pomohl vlastním gólem Kůsa, který se nedomluvil s brankářem Malcem.

V 70. minutě bylo opět srovnáno, když Šmíd ztratil míč a David zakončil své sólo gólem. Oba týmy měly šance na vítězství, nakonec ale rozhodla střela, která se vidí jen málokdy. Na polovině hřiště u střídaček si vysoko postaveného Malce všiml Větrovský a zkusil štěstí. Hostující gólman si myslel, že míč skončí mimo branku a tak nezakročil, jenže k jeho udivení zapadl pod břevno. Na tento okamžik už berounští hráči nedokázali zareagovat a Drozdov tak bere výhru 3:2.