1/7

Ofenzivní fotbal v Zadní Třebani vítěze nepoznal

Domácí Ostrovan se s rolí nováčka soutěže pere velmi statečně. Po sedmi odehraných kolech jsou pátí a inkasovali nejméně branek. Proti Novému Jáchymovu začali aktivně, v první minutě si Hrdlička vylámal zuby na Merhoutovi. V šesté minutě se po rychlém protiútoku prosadil domácí Kubín. Čechie ožila a šla za vyrovnáním. Před poločasovým hvizdem si prudce rozehraný roh Spurného srazil do vlastní sítě Hrdlička. Po změně stran zafungovala kombinace mezi Morsteinem a Frydrychem, jenž parádní trefou z hranice vápna otočil skóre. O srovnání se zanedlouho postaral Zýka. Hrdinou mohl být domácí Pavel Šebek, který ve stoprocentní šanci hlavičkoval nad. Gól už nepadl a zápas skončil zaslouženou remízou 2:2.