Promo Kanonýr Deníku

V utkání třetí třídy měl ale trochu usnadněnou pozici, když loděnická rezerva přijela pouze v jedenácti lidech ve směsici dorostenců a veteránů. Z nich patří všechna čest třiašedesátiletému Jiřímu Mrázovi.

Utkání se hrálo těsně před svátkem Jirků, spokojenější byl ten hájící barvy Slavoje Osek. Jiří Ábel na hrotu slavojáckého útoku doslova řádil a přispěl svým výkonem k vysoké výhře 12:1. Osecký plejer otevřel skóre čtyřmi góly, pak nechal dávat góly i ostatní včetně loděnického Antonína Nováka, aby třemi brankami konečný účet uzavřel.

Jiří Ábel přišel do Oseku na podzim a zatím má na svém kontě jedenáct zásahů. Na pozoru se musí soupeři mít, protože Jiří byl vždycky typický hroťák, urostlý, nepříjemný, s dobrou střelou a tahem na branku.

To vše se projevilo už v žácích v Hořovicích, kde začínal a zahrál si v ročníku 2002/2003 žákovskou ligu. Pak se snažil prosadit mezi dospělými, což se více podařilo až na Plzeňsku, kam se z Hořovic stěhoval. Postupně vystřídal dresy Chotíkova, Doubravky, Stříbra, Prazdroj Plzeň, odskočil si na rok i do Německa.

Teď pálí v Oseku a určitě se bude snažit prosadit mezi nejlepší kanonýry třetí třídy.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...