Utkání mezi berounskými mladíky a zkušeností v podobě hráčů Loděnice začalo vyrovnaně. Trochu lépe ale přeci jen hráli hosté, kteří byli mírným favoritem a brzy vedli 2:1.

Poté se domácí fotbalisté dožadovali penalty, ta ale odpískaná nebyla a podle místních fanoušků tento okamžik rozhodl o zbytku zápasu. Tahoun Herejt spolu s novou posilou Žižkou, který se po letech v Motorletu vrátil do svého mateřského klubu, svůj tým s přehledem dovedl k vítězství 7:3.

Druholigovým fotbalistům startuje jarní mistrovská sezona, snímek je z přípravného utkání Vlašimi a Táborska (v červených dresech)
Tipy Deníku: Víkendové sportovní události na Berounsku a ve středních Čechách

V nedělním dopoledním střetnutí proti sobě nastoupily týmy hrající okresní přebor. Jejich poslední vzájemné střetnutí na půdě Trubínu skončilo 3:1 právě pro Freyburg. Ostrovan tehdy sice zásluhou Zýky vedl, ve druhém dějství ale třikrát inkasoval.

Ve formě hrající Třebaň chtěla soupeři tento výsledek vrátit a začala výborně. Už v deváté minutě rozvlnil síť čerstvý otec Pavel Šebek. Pak ale přišlo polevení a Trubín dokázal skóre ještě do přestávky otočit. Po taktické poradě o poločase převzal otěže hry Ostrovan a po brankách Vlasáka a Kubína se radoval ze štíhlé výhry 3:2.

Ilustrační foto
Komárov v generálce vedl, duel oslabených ale nakonec prohrál

Hrací víkend zakončil Tetín se Všeradicemi. Tetínští první utkání zvládli, pak padli s domácí rezervou. Na druhou stranu hosté dvakrát vysoce prohráli (1:6 Beroun, 0:5 Zadní Třebaň). Tentokrát tým kolem Václava Šebka zabral a připsal si vítězství 5:1.

Předposlední víkend memoriálu se celý odehraje v neděli 3. března a na programu jsou zápasy: Všeradice - Trubín (11.00), Loděnice - Tetín (13.00) a Třebaň - ČLU B (15.00)