Nový Jáchymov - Tlustice 4:3

Nekonečná série Tlustice bez prohry vzala za své. Bylo to v utkání emotivním, hektickém a pro nezaujatého fanouška atraktivním. O osudu duelu rozhodla velká bojovnost domácích, stejně jako taktické pochybení hostí v nepokrytí kvalitní středové řady soupeře. Domácí v úvodu pohrdli dvěma šancemi, brankář Červenka se vyznamenal. V 14. min. při rohovém kopu Čechie neuhlídala J. Ungra - 0:1.

Další příležitosti Jelena a P. Ungra zmařil brankář Bednář. V 22. min. byla k vidění hezká akce Morsteina a Krob za tyč zařídil vyrovnání. Hned po změně stran přišla nevinná ztráta míče hostí na prostředku, následovala průniková přihrávka a Morstein prostřelil brankáře na 2:1. V 70. min. rohový kop posadil Krob na hlavu Cimpy - 3:1. V 78. min. snížil P. Ungr střelou do horního růžku, dvě minuty před koncem pronikl dlouhý pas do pokutového území, Badarau jen líznul hlavou a bylo vyrovnáno. Po druhé žluté kartě za protesty opustil arénu Krob. V nastavené době Spurný poslal přetažený centr na roh malého vápna a Morstein ve skluzu zajistil spravedlivou výhru.

Březová - ČLU Beroun B 0:0

Vyrovnané utkání, kdy se hra přelévala na obě strany, bez zásadního ohrožení brankářů. V 30. min. se individuálně prosadil Michal Novák, pronikl do pokutového území, brankář Košťálek šanci ustál. Poté si i domácí vypracovali možnost, Spousta uvolnil Svobodu, ale pohyblivý brankář Hůla včas zasáhl. V druhém dějství měla rezerva ve větší míře míč v držení, hru oživil příchod Žihly. Při sérii rohových kopů se vždy prosadil hlavičkující Novák, ale netrefil ideálně. Březové docházely síly a Novák se po kulečníkových odrazech dostal do šance, brankář Košťálek zachránil. Paradoxně v největším tlaku hostí přespurtoval Mička svého strážce, Hůla přečetl hru a daleko vyběhl k šestnáctce, náhle podklouzl, jenže toho se hráč nevšiml a minul branku.

Neumětely - Drozdov 0:4

Drozdov má momentálně vyrovnanou formu, propracovanou obranu a nebezpečný útok. Poradil si se soupeřem bez větších problémů.

Žebrák - Stašov 3:2

Stašovu stále chybějí útočníci, přesto se v první čtvrthodině ujal vedení 0:2. Zlomové bylo, že po chybě v obraně nabídl soupeři kontaktní branku. Nejhezčím momentem utkání byla vyrovnávací branka Martina Žaluda, jeho střílený centr skončil na zadní tyči v síti. O výhře Žebráka rozhodla další minela v obraně hostí. Na těžkém terénu bylo karet jako máku, poměr 3:6 je udivující, stejně jako to, že David Pergl vydržel od 4. minuty se žlutou kartou na hřišti. Naproti tomu dobré utkání odehrál Adam Vokáč.

Karlštejn - Cembrit Beroun 0:1

Po čtvrthodině rohový kop hlavičkoval Větrovec do Hampla a odražený míč volejem poslal Větrovec nekompromisně z jedenácti metrů pod víko. V 30. min. postupoval hostující David sám na brankáře Faista, který daleko vyběhl a střelu dokázal zblokovat, přesto míč pokračoval do branky, za ním se oba aktéři vrhli a před brankovou čarou David záhadně zády zabránil cestě do sítě. Po přestávce byl Karlštejn víc aktivní. V 58. min. po jediné pohledné akci Karlštejn vyšachoval střed obrany, Slowik z 8 m zakončoval, ale zákrok utkání vytáhl brankář Grygar a uchránil čisté konto. „Zklamání jak z výsledku, tak především z předvedené hry. Na podzim se nám doma ale celkově moc nedařilo. Na jaře to musíme zlepšit,“ zlobil se karlštejnský Michal Šaman.

Broumy - Chyňava 1:5

Chyňava od začátku do soupeře bušila, nechtěla nechat nic náhodě. V 13. min. po spolupráci Čeřovského s Hebedou získal míč D. Steiner a uklidil jej na správné místo - 0:1. V 37. min. předvedl rychlý protiútok Kasl s gólovým efektem. Před přestávkou byl brankář Šmejkal v jednom ohni, dvakrát zachránil, ale z dorážky Hebeda snadno mířil do prázdné branky. Po přestávce Chyňava polevila, nerovný terén vadil oběma týmům, brankář Šmejkal zabránil ještě čtyřem loženým příležitostem, nejvíce rozzlobil Kříže a Z. Steinera. Dalším brankám Kasla a Hebedy zabránit ale nešlo. V 80. min. zaspala obrana Chyňavy při autovém vhazování a Bureš upravil stav nejhezčí brankou duelu.

Komárov B - Trubín 0:5

Výsledek je to určitě hrozivý, nemuselo by to být, kdyby měl Komárov střelce. Trubín tuto kvalitu ovšem má. Hned v 2. min. zatočil Brodan míč do šibenice. V 34. min. po nedovoleném zákroku na R. Kličku proměnil Brodan pokutový kop. Po obrátce se rezerva podstatně zlepšila, přitlačila soupeře, ten jí to povolil jen k velkému vápnu. Domácím tradičně došly síly kolem a během osmi minut zkompletoval hattrick David Vokáč.