Hosté byli na začátku lepším týmem a na konci první čtvrthodiny se po rohu prosadil hlavou Hruška. Karlštejn se zmátořil, převzal iniciativu, Červený v jasné šanci zklamal. Stašov pak udeřil hned po přestávce, když zužitkoval brejk, na jehož konci byl Vondráček.

Najednou byl na hřišti ten Stašov, jak jsme ho znali dřív. Je vidět, co s týmem udělá povedený průběh utkání, což potvrdil třetí brankou Eichenmann. Karlštejn se dočkal alespoň čestného úspěchu, když snížil šest minut před koncem Fiala. A když hosty podržel v závěru brankář Lhoták, mohl se Stašov radovat z premiérového vítězství v okresním přeboru.

„Je to stále stejná písnička. Neproměňujeme jasné šance a soupeři nabízíme gólovky na zlatém podnose. Stašov byl kompaktnějším týmem a zaslouženě vyhrál," řekl k utkání sekretář Karlštejna Michal Šaman.

Ve dvanáctém kole se bude Karlštejn s doposud jedním bodíkem zaskočit čtvrtý celek tabulky Cembrit Beroun, hraje se v neděli na Marakaná pod mostem v 10:15. Už v sobotu od 14 hodin hraje Stašov doma s jedenáctou Chyňavou.

TJ Karlštejn - TJ Stašov 1:3 (0:1)

Branky: 84. Fiala - 15. Hruška, 47. Vondráček, 61. Eichenmann.

Rozhodčí: Hájek, Sekerka, Škarda.

ŽK: Soukup (KAR).

Diváků: 20.

TJ Karlštejn: Krčmárik, Zýcha (47. Hrabal), Červený, Šperl, Matera (55. Vašek), Zajíc, Fiala, Soukup, Čermák (Gráz), Žerovnický (46. Klusák), Hannachi (62. Tomášek).

TJ Stašov: Lhoták, Shopov (46. Vondráček), Kálal, Rohlena, Křikava (90. Kramar), Eichenmann (87. Čermák), Hruška, Dlouhý, Lojek, Kučera, Podhorník (71. Velek).


Načítám tabulku …