Okresní přebor:

Broumy - Neumětely 3:2 (2:0, 9. Choc, 42. Spousta Dan., 77. Štochl - 50. Laštovička, 85. Tůma),

ČLU Beroun B - Stašov 6:1 (2:1, 29. Grajcar, 39. a 53. Novák Mich., 67. Poslední, 80. Soukup, 88. Hosnedl - 20. Stádník),

Cembrit - Březová 4:6 (1:3, 5. Novotný, 54. Helebrant, 72. Veselý, 80. Větrovec PK - 18. A 69. PK Spousta Dav., 29. Dupač, 39. a 63. Svoboda, 52. Kadlec),

Chyňava - Komárov B 5:0 (1:0, 9. a 65. Steiner Z., 48., 85. a 90. Hebeda),

Drozdov - Žebrák 3:1 (2:0, 21. Vodička A., 39. Štochl V., 84. Voráček PK - 90. Vokáč), Tlustice - Karlštejn 3:0 (2:0, 4. PK a 40. Ungr P., 69. Keckstein),

Trubín - Nový Jáchymov 5:1 (3:1, 10. Klička J. PK, 12. Vokáč D., 20., 48. a 77. Brodan - 35. Vlček).

III. třída:

Hudlice - Zaječov 1:2 (0:2, 49. Hubka - 23. Ungr, 39. Plešmíd),

Mořina - Újezd 0:1 (0:0, 85. Vokůrka) ,

Loděnice B - Tetín 9:2 (7:0, 1. a 25. Novák, 17. Dostál L., 20. Kováč, 22. Majer, 29. a 41. Dostál P., 66. Žižka, 85. Bartoš - 74. Bláha, 76. Hejna),

Cerhovice B - Zadní Třebaň 2:0 (1:0, 28. Krumphanzl, 53. Ječmen PK),

Podluhy - Svatá 12:0 (5:0, 12. a 51. Bažata, 18., 22., 40. a 87. Veselý Michal, 28. a 54. Handl, 59. Mottl, 72. Štěpánek, 75. Košťálek, 83. Švarc),

Nižbor - Osek 2:1 (0:1, 52. a 85. Šimáček - 32. Čížek), Hostomice - Všeradice 0:5 (0:2, 19. a 54. Silbernágl, 29., 58. a 89. Černý).

IV. třída, skupina A:

Chyňava B - Osov 1:1 (1:1, 12. Valach - 23. Píca),

Vysoký Újezd - Zdejcina 5:2 (0:2, 47., 58. a 79. Kučera, 74. Tryner, 76. Hnátek - 5. a 7. Soukup),

Chodouň - Zdice B 1:5 (0:4, 88. Hyrba - 10. Flaks, 31., 39. a 44. Prokop, 55. Němec PK),

Hýskov - Tmaň 4:1 (2:1, 4., 47. a 60. Lukeš, 35. Stejskal - 14. Kincl),

Vižina - Tetín B 1:2 (0:0, 87. Weiss - 75. Bláha K., 80. Hoskovský),

Chrustenice - Srbsko 0:0 (ČK 87. Křižan – 87. Bialek).


IV. třída, skupina B:

Drozdov B - Libomyšl 3:2 (1:1, 12. Dostál Lub., 72. a 87. Švarc F. - 19. Slavík, 82. Červený),

Běštín - Praskolesy 0:4 (0:1, 25. a 55. Indra, 62. Krůta, 79. Holub),

Rpety - Zaječov B 4:2 (1:0, 36. Litoš, 57. a 62. Jirouch, 62. Pavlis - 61. Chloupek, 65. Vurm),

Tlustice B - Újezd B 2:0 (1:0, 39. Volráb, 66. Zikmund),

Stašov B - Osek B 7:1 (3:0, 5., 13., 22. a 55. Halák, 68. Andrlík, 75. Lesák, 89. Švarc M. - 50. Ungr V.),

Chaloupky - Lochovice 2:4 (0:3, 50. Danda, 88. Sojka - 10. Kořínek, 27. Červík, 29. Teska, 85. Komínek).