Chyňava - ČLU Beroun B 3:2

K vidění byl rušný fotbal, okořeněný třemi vyloučeními po předchozím napomenutí a velkou sérií žlutých karet. Už ve 2. minutě se domácím nepodařila malá domů, vystihl ji Michal Novák, obešel brankáře a zavěsil na 0:1. V 11. minutě po pasu Lorence nevyšla rezervě ofsajdová past a Vaněk podél brankáře vyrovnal. V 16. minutě vznikl velký závar, který v tísni odvracel Vopěnka na břevno a dolů, na správné místo jen z metru dorazil D. Steiner - 2:1.

V druhém poločase zpočátku tempo opadlo. V 65. minutě ale při dlouhém výkopu brankáře Hůly stopeři domácích naprosto vyhořeli, chytře toho využil Michal Novák a trestal podél vyběhnuvšího brankáře na 2:2. Krátce poté oslabil tým po druhé žluté kartě Lukáš Vávra. Pak nastal souboj domácích s brankářem hostů. Soustavný tlak přece jen přinesl úspěch. V 81. minutě nejprve dlouhou přihrávku na Hebedu dobře přečetl Hůla, jenže vyběhl daleko za šestnáctku, míč se odrazil k D. Steinerovi a ten ze 30 metrů vrátil skvělým obloučkem do sítě - 3:2. Na oslavu branky si přetáhl krátce dres přes hlavu a viděl druhou žlutou kartu. V 93. minutě spatřil druhou žlutou kartu i hostující Ondřej Slabý.

Tlustice - Drozdov 3:1

Oboustranně pohledné derby před slušnou návštěvou 120 diváků. V 16. minutě špatně odehraný míč získal Větrovský a nečekané střela zapadla za tyč - 0:1. V 39. minutě se domácím vydařil rohový kop přetažený na zadní tyč a Keckstein hlavou vyrovnal. V 43. minutě se otevřela pravá strana, Jelen šikovně přes celou branku zajistil vedení Tlustice 2:1. Po obrátce hned v 48. minutě přišla pojistka, když Lenkvík prošel z půlky středem přes dva protihráče a z kruhu vyslal skvělou střelu do horního růžku - 3:1.

Karlštejn – Nový Jáchymov 2:2

Tým z podhradí přece jen vylepšil kádr, opět byl znát návrat brankáře Humpolíka. Jáchymov byl fotbalovějším týmem, nakonec byl rád za bod. Nepříjemným překvapením byl nerovný terén jinak dosud nejlepšího pažitu na okrese. V 32. minutě si na centr ideálně naběhl Gráz a z úrovně penalty s pomocí tyče - 1:0. V 50. minutě obránce Červenka výstavní střelou ze 20 metrů do šibenice vyrovnal. Hostující Vlček nastřelil tyč, domácí zase břevno. V 78. minutě přišla chyba na půlící čáře, soupeři unikl Zajíc a podél brankáře zařídil vedení 2:1. V samotném závěru při skrumáži dorazil Červenka míč do čeřenu na 2:2. „Prolomili jsme čtyřzápasovou sérii bez gólu, úvodní branka nám velmi pomohla. V průběhu druhé části nás Čechie přehrávala, ale podržel nás brankář. Dokonce jsme sahali i po vítězství, ale v závěru jsme inkasovali. Pro nás je to ale cenný bod,“ uvedl karlštejnský Michal Šaman.

Neumětely - Žebrák 1:7

Jinak poskládaný domácí tým kupil chyby, brankář D. Špicl na vše nestačil. Hosté předvedli poločas snů, hodně tým uklidnil rychlou vedoucí brankou Žalud. Velký kontrast byl patrný v pohybu hráčů, domácí obrana zkrátka nestíhala.

Cembrit Beroun - Trubín 3:3

Utkání mělo všechny parametry sousedského derby, dobře připravený terén, rekordní návštěva (260 diváků), enormní nasazení. Cembrit byl hodně zatažený, Trubín byl lepším týmem s řadou nevyužitých šancí. Jeho převaha byla místy drtivá, často útočil ve čtyřech a brankář Ilko si dostatečně zachytal. Na začátku postupoval sám na brankáře domácích Gracias, přeloboval jej, od pohromy zachránilo domácí břevno. V 24. minutě zatáhl po pravé straně rychlou akci J. Porsch, nekrytý Brodan ze strany pokutového území nedal brankáři šanci - 0:1. Hodinu hry se hrálo pouze na jednu branku, na domácí. Pak přišly čtyři hvězdné minuty Cembritu. Helebrant prodloužil do malého vápna, Veselý zakončoval a Paluska ještě doklepl - 1:1. Ve 40. minutě zatáhl akci Veselý, ztracený míč vydřel Helebrant a pod tělem brankáře propasíroval na 2:1. V 41. minutě si na dlouhý pas Čížka naběhl Paluska a z očí do očí brankáři se nemýlil - 3:1. Chvilku nekoncentrovanosti domácích přinesla 43. minuta, kdy na dobře zahraný přímý kop Petráše naběhl R. Klička a hlavou napnul síť – 3:2. V 52. minutě aktivně hrající obránce Blaha snadno obešel soupeře a zpětný přízemní centr poslal z voleje placírkou po víko J. Porsch - 3:3. Trubín byl po další jedovce R. Kličky ve stálém tlaku, nepřímý kop rozehrál Petráš pro R. Kličku, jeho obávanou střelu ze 25 metrů Ilko vytěsnil pod břevnem na roh. Poslední čtvrthodině byla rozkouskovaná častým střídáním na obou stranách, nakonec Závodí přece jen přečkalo horký závěr.

Broumy - Stašov 1:5

Broumy hrály tentokrát prakticky v nejsilnější možné sestavě, byla znát účast Máchy, Spousty a Jiráska. Do poločasu kladly odpor, přibývajícími brankami v jejich síti odcházely i síly. Trenéru Stašova Václavu Carvánovi se vydařil tah, když při trvající " plichtě" přesunul ze zálohy do útoku T. Eichenmanna. Ten hru viditelně oživil a navíc se odměnil vstřelením hattricku.

Okresní přebor popsali Ivan Sýkora a Jan Bežó.