Turnaje se zúčastnilo celkem 12 mužstev, která byla rozlosována do dvou skupin, kde sehrály zápasy každý s každým o postup do další fáze turnaje a o konečné pořadí.

Ve skupině „A“ byla situace o postupujících a mužstvech, která budou hrát pouze o umístění na posledních místech napjata do samotného závěru. Bylo vidět, že v této skupině jsou mužstva hodně vyrovnané a neprodávají svou kůži zadarmo. Nakonec se vítězem stalo mužstvo Office Depot s 13 body před Young boys Beroun.

To druhá skupina „B“ byla v tomto směru daleko přehlednější. S velkým přehledem a bez ztráty kytičky a zároveň pouze s jedním obdrženým gólem vyhrálo mužstvo FC Hoveda před Vagón Teamem.

V druhé fázi turnaje se nejdříve uskutečnily zápasy neúspěšných mužstev o konečná umístění.

O 11. – 12. místo Stará garda Chyňava – Nižbor boys 2 : 6
O 9. – 10. místo SK Notor – Kakadu Team 0 : 4

Do semifinále po čtvrtfinálových duelech postoupily Office Depot po vítězství nad Gunners Team 6 : 4, FC Hoveda vítězstvím nad Kouskama 4 : 2, Vagón team, který si poradil 4 : 3 s Classic Oil a posledním semifinalistou se stal Young boys Beroun, který rozstřílel 6 : 0 Ultras Chyňava.

STŘÍBRNÁ RADOST. Posádka kamionu Big Shock Racing týmu (vlevo) v čele s pilotem Martinem Macíkem, zahájila letošní sezonu druhým místem v závodě Baja Aragon.
Macík hodil všechny trable za hlavu a ve Španělsku si dojel pro stříbro

Semifinále a závěrečné zápasy byly velice napínavé a poskytly nádhernou podívanou lahodící oku diváka.
1. SF Office Depot – Vagón Team 1 : 3
2. SF FC Hoveda – Young boys Beroun 2 : 3

Utkání o 3. místo
FC Hoveda – Office Depot 7 : 3

Finále
Young boys Beroun – Vagón team 7 : 4

Tento turnaj v malé kopané nabídl spoustu pěkného fotbalu, spoustu hezkých akcí a pěkných gólů a samozřejmě i konfrontaci hráčů ze všech fotbalových tříd. Nakonec se vítězem staly hráči, dnes již divizního mužstva ČL-U Beroun, pod názvem Young boys Beroun.

V závěrečném vyhodnocení turnaje hlavní pořadatel Daniel Steiner poděkoval především všem sponzorům za poskytnutou finanční, či materiálovou pomoc.

Vítězné mužstvo navíc získalo do ročního pronájmu putovní pohár. Zároveň byli oceněni i jednotlivci v jednotlivých kategoriích:
Nejlepší brankář – Patrik Melzer (Vagón team)
Nejlepší střelec – Patrik Šolc (Young boys Beroun) 14 branek
Nejlepší hráč turnaje – Matěj Mráz (FC Hoveda)

Turnaj se opravdu vydařil a všichni se již nyní těší na příští rok a 2. ročník.

STŘÍBRNÝ. Paratriatlonista Jan Tománek slaví zisk stříbrné medaile v závodě světového poháru v kanadském Magogu, čímž vylepšil své dosavadní maximum.
Stříbro je satisfakce, říká Tománek

Zdeněk Steiner