Zajímavostí zápasu bylo, že čtyřikrát se do střelecké listiny zapsali hned dva hráči. Kvartet branek dosáhli Antonín Novák a Jan Křížek. „Už hraji jen za béčko,“ usmívala se nedávná opora Loděnice Novák, kterého doplnil hráč áčka Křížek, který uplatnil svojí rychlost. Tento duel byl okořeněný i dvěma góly v podání otce a syna Dostálových – Petra a Lukáše.

Dalším výrazným výsledkem je výhra Slavoje Osek na béčkem Unionu Cerhovice v poměru 7:0. Tady se střelecky připomněl nestárnoucí středopolař Oseku Robert Čížek, který zaznamenal dvě branky.

Dvakrát shodně 5:0 vyhráli na domácím hřišti Ostrované ze Zadní Třebaně nad Doubravanem Újezd a Zaječov se Svatou. Zaječovští si upevnili vedení na čele tabulky, když využili toho, že Svatá přijela jen v osmi lidech. Velkého prostoru na hřišti využil k útočným rejdům domácí Tomáš Braun, který nastřílel hned čtyři góly.

Důležitým duelem bylo utkání mezi předními celky soutěže Všeradicemi a Podluhy, které skončilo 1:1. Domácím se podařilo udržet kanonýra Sparty Michala Veselého, kterého zastoupil ke konci zápasu Petr Bažata, jenž vyrovnal a reagoval tak na gól domácího Ondřeje Silbernágla.

V nejnižší soutěži je v A skupině suverénem celek Hýskova, který už získal plný počet patnácti bodů, k čemuž přispěla kanonáda v Chrustenicích, kde lídr soutěže vyhrál vysoko 11:1. Hýskovští zaznamenali i dva hattricky v podání Romana Lukeše a Miroslava Pošmurného.

Nejlepší celky B skupiny čtvrté třídy se představily v Praskolesích, kam přijely Chaloupky, za které stále hraje bývalý hráči domácích a třeba divizních Hořovic Roman Linhart. Začátek zaskočil pozdě příchozí diváky, když skóre otevřel hned v úvodní minutě hostující Jan Danda. Těsně před poločasem se podařilo vyrovnat domácímu kanonýrovi Tomáši Indrovi. Chaloupky poslal do vedení ve druhém poločase Roman Sojka. „Byla to nádherná střela,“ kvitovali počin hostujícího veterána diváci. O konečnou remízu 2:2 se postaral Oldřich Černý. „Měli jsme dát pět gólů, neproměnili jsme šance,“ nebyl spokojen domácí trenér Antonín Žák.