Tlustice - Trubín 5:1

Poměrně divoký výsledek neodpovídá poměru sil na hřišti a je pro hosty dost krutý. Trubín začal dobře, v 9. minutě se odhodlal za šestnáctkou ke střele Gracias a tečovaný míč skončil v horním růžku - 0:1. V 15. minutě přetažený centr na zadní tyč zakončoval Keckstein a Pavel Ungr břichem vyrovnal. Trubín si vypracoval několik ošemetných situací, ale bez loženky. Naopak Badarau své sólo neproměnil. Vše si vynahradil v 26. minutě, kdy technickou střelou z úrovně velkého vápna zajistil stav 2:1. V 57. minutě si naběhl Jelen svým klasickým způsobem v křídelním prostoru, od lajny spíše centroval a míč zapadl u zadní tyče do šibenice - 3:1. V 63. minutě si brankář Váca zakřičel „mám“, ale neměl a lehce jej přehlavičkoval Badarau- 4:1. Raritou byla střela Jana Ungra z 40 metrů do břevna. V 77. minutě po akci levé strany domácí vyučili obranu a do prázdné branky dokonal dílo zkázy Volráb. V 81. minutě urazil rozhodčího hostující Blaha a mohl se dříve jít osprchovat.

Chyňava - Nový Jáchymov 8:1

Chyňava i bez svých útočných klenotů Hebedy, Kasla i Vlčka překvapila výborným výkonem a sestavou plných mladých nadějí. V době, kdy se hosté herně vzpamatovali, obdrželi do kabin dva slepené góly. Druhý poločas byl zcela v režii domácích. Návštěva byla rovněž sváteční - 250 diváků a v hledišti naprosto slušná atmosféra. Hned v úvodní minutě hostující obránce podběhl míč, Daniel Steiner přesně stříleným centrem vybídl ke skórování Lorence, jenž v pádu ze 4 metrů napnul síť - 1:0. Pak měli šance i hosté, ale v jejich největším tlaku v 39. minutě vymyslel vzornou kolmici D. Steiner, na ní naběhl Lorenc a z 9 metrů zvýšil podél brankáře na 2:0. V 43. minutě vypustil střelu z 18 metrů Husák a s tečí soupeře to bylo 3:0.

Po půli Chyňava opět předvedla rychlý gól, když v 50. minutě Husák nastřelil tyč a od ní dopravil na správné místo dobíhající D. Steiner – 4:0. V 55. minutě se vydařila průniková přihrávka Merhautovi a Morstein z 11 metrů snížil na 4:1. V 59. minutě unikl aktivní Husák, v malém vápně jej srazil Yaqo a nařízenou penaltu suverénně proměnil D. Steiner - 5:1. V 66. minutě Husák obešel vybíhajícího brankáře a D. Steiner skóroval z bezprostřední blízkosti - 6:1. V 78. minutě sehrála čtveřice útočníků neskutečné bago proti dvěma obráncům a do prázdné branky zakončil Čeřovský - 7:1. V 87. minutě po obléhání branky z úrovně šestnáctky D. Steiner završil velikonoční střelecké hody.

Drozdov - ČLU Beroun B 1:5

Drozdov si na utkání špatně načasoval formu, rozhodlo několik naivních chyb v obraně. Rezerva naopak pokračuje na jaře výbornými výkony. Domácí položily rychlé úvodní dvě branky, které prakticky soupeři darovali. Nejprve pro Michala Nováka, jakoby jeho kvality neznali. Poté se po nepovedené přihrávky brankáři vložil Pošmurný a do prázdné branky trestal. Góly přibývaly a tak si mohl padesátiletý jubilant Martin Pech připsat obnovenou premiéru.

Cembrit Beroun - Stašov 4:2

Důležitá výhra pro Cembrit se nerodila lehce, až poslední deset minut měl plně pod kontrolou a vytěžil z toho dva góly.

Nejprve hostující Fiala zblízka po centru ze standardky pálil do boku tyče, poté po rychlém protiútoku zachraňoval stoper Malý na poslední chvíli v malém vápně. V 16. minutě se vydařil Malému pas do křídla, kde si naběhl obránce Landa a z 13 metrů zakončení zapadlo u zadní tyče do sítě - 1:0. V 38. minutě měl obránce Veselý míč pod kontrolou, váhal s odkopem a důrazný Andrlík se dostal snadno k brejku a zkušeně vyrovnal na 1:1. Po změně stran lehký centr Vydry neudržel brankář Trpálek, ale pomohlo mu břevno. V 68. minutě byla k vidění pohledná akce po ose Vydra - Ličík a Paluska dorazil v malém vápně na - 2:1. Cembrit se příliš brzy po vedoucí brance uspokojil a v 69. minutě nechala obrana příliš času Milanu Eichenmannovi, aby se otočil na penaltě a umístil k tyči - 2:2. Cembritu ale pomohl bojovný závěr. V 82. minutě se Helebrant odhodlal k jedovaté střele z 22 metrů, sice ji zastavila tyč, čich na branku prokázal stoper Malý a zblízka dorazil na 3:2. V 90. minutě Klier vybojoval míč pro Palusku, jehož ideální kolmice našla Vydru - 4:2.

Karlštejn - Březová 0:2

Karlštejnu odešla na jaře řada dobrých hráčů a na předváděném výkonu je to znát. Soupeř se sešel dokonce v ideálním složení a byl viditelně lepším týmem. Přes Dupače neprošla ani noha, tentokrát mu hodně v obraně pomáhal Šobek. Od počátku spíše překopávaná a fotbalovost chyběla. Březová byla stále více aktivnějším celkem, v 37. minutě pálil z 22 metrů pod břevno Lorenc a Humpolík konečky prstů vytěsnil na břevno. Po chvíli Beneš nečekanou střelou z 30 metrů orazítkoval spojnici břevna a tyče. V 58. minutě byl nařízen nepřímý kop uvnitř šestnáctky, hosté museli postavit zeď sotva 2 metry od brankové čáry, hradbu těl P. Kučera ale nepropálil. V 65. minutě zahrával standardku od poloviny Šobek, míč se ocitl ve skrumáži a z ní jej vydřel Barták - 0:1. V 79. minutě přenesl hru krásným křížným pasem Šobek, neobsazený Barták vnikl ze strany do pokutového území, brankář střelu sice zblokoval, ale Barták pokračoval v běhu a na brankové čáře doklepl na 0:2. Poté se hostující obrana dlouho dívala na Klusáka, co dokáže u penalty s míčem, až jej napálil z 9 metrů do břevna.

Broumy - Žebrák 0:6

Žebrák v nejsilnější sestavě, Broumům chyběli citelně Spousta, Jirásek a Mácha. Proto byla k vidění jasná herní převaha favorita, soupeře hosté rozebírali a přehrávali. Ten nestíhal a jen se zabarikádoval u šestnáctky a ještě špatně. Od většího přídělu je zachránil brankář Jan Kopic.

Zpravodajství z okresního přeboru připravili Ivan Sýkora a Jan Bežó.