První duel začali Boleslavští s velkou chutí a za necelých deset minut vedli o dva góly. První dal svým prvním dotykem s míčem po návratu do mladoboleslavského dresu Ondřej Zahustel, kterého postupně svými zářezy doplnili Budínský, Jiří Klíma a Janošek.

Také do odvety Mladá Boleslav nastoupila rychlým gólem, v osmé minutě se prosadil Dominik Mašek. Hosté vyrovnali za další čtyři minuty, ovšem ve 24. minutě skóroval Hönig a Bolka znovu vedla. Jenže dobře rozehraný duel do vítězného konce nedotáhla, Třinec dvěma trefami ve druhé půli otočil a nakonec zvítězil 3:2.

Zápas 1:
Mladá Boleslav – Třinec 4:2 (3:1)
Góly: 1. Zahustel, 7. Budínský (z pokutového kopu), 45. Jiří Klíma, 78. Janošek - 27. Zlatohlávek, 51. Attah. Rozhodčí: Vlk - Šesták, Šebela.

Mladá Boleslav:
Stejskal - Jiří Klíma, Mazuch, tataev, Fulnek - Zahustel, Túlio (16. Lukáš Mašek, 41. Snížek), Janošek, Budínský - Jiří Klíma, Drchal.

Třinec: Ciupa (46. Šiška) - Celba, Gáč, Cverna, Janoščin - Vaněk - Hlúpik, Zlatohlávek, Weber, Cienciala - Attah (74. Lasota).

Zápas 2:
Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (2:1)
Góly: 8. Dominik Mašek (z pokutového kopu), 24. Hönig - 12. Omasta, 47. Puchal, 84. Seinhübel. Rozhodčí: Vlk - Šesták, Šebela.

Mladá Boleslav: Šeda (61. Lichtenberg) - Douděra, Šimek (61. Rudzan), Gabriel, Křapka - Ikaunieks, Kulhánek, Hönig, Dominik Mašek - Wágner (61. Vlk), Krobot.

Třinec: Šiška - Šimko, Šula, Neuer, Bolf - Seinhübel - Omasta, Samiec, Šípek (77. Lasota), Puchel - Akulinin.