Viktoriáni ladí formu v rakouském Westendorfu, kde nabírá kondici i herní praxi i kapitán Lukáš Hejda. Ten se společně s týmem na soustředění seznámil s novými majiteli klubu.

V Plzni už se ale vše chystá na úvodní utkání 2. předkola Evropské konferenční ligy s kosovským FC Drita, které se bude hrát v Doosan Areně ve čtvrtek 27. července od 19 hodin. Odveta pak bude na programu o týden později od 20 hodin v kosovské Prištině.

Jak už bylo dříve avizováno všichni majitelé permanentních vstupenek na sezonu 2023/2024 mají na tento zápas vstup zdarma. A nebude jich málo. „V tuto chvíli máme prodáno přes pět tisíc permanentních vstupenek,“ hlásil mluvčí klubu Václav Hanzlík už před odjezdem na soustředění do Rakouska s tím, že volný prodej permanentek nadále běží ve Viktoria shopu i online na webu Plzeňské vstupenky.

Pohár MOL Cup ovládla pojedenácté ve své historii Slavia. Na konci července začnou nové boje o tuto trofej.
MOL Cup zná program předkola nové sezony. S kým se utkají Středočeši?

Fanoušci Viktorie tak stále mají šanci získat jako bonus volný vstup na první zápas o pohárovou Evropu. Úkol je jediný, hned na startu sezony zaplnit plzeňskou Doosan Arenu. Navíc půjde o první domácí zápas, protože předtím čeká viktoriány jen úvodní ligové kolo, k němuž cestují v neděli 23. července do Teplic (15.00).

Nepůjde sice o Ligu mistrů, ale Evropa je lákavá, i když půjde o Evropskou konferenční ligu. Příznivci Plzně i ti, kteří chcete vidět zajímavou konfrontaci, neváhejte a přijďte tým podpořit do Doosan Areny.

Volný prodej vstupenek na duel utkání Viktoria Plzeň FC Drita startuje v úterý 11. července ve 13:00 ve Viktoria shopu (PO - PÁ 9:00 – 17:00) i online na webu Plzeňské vstupenky a na všech jejích prodejních místech.

Ceny vstupenek ve volném prodeji: 1. kategorie 350 Kč, 2. kategorie 290 Kč, 3. kategorie 240 Kč, 4. kategorie 190 Kč.