Bednář se tak zařadí po bok janovický es, jako jsou Tomáš Řepka, Martin Jiránek nebo Václav Kadlec. Do přípravy by se s klubem měl zapojit i Řepkův syn Tommaso.

„Je mi ctí, že vám mohu představit další zvučnou posilu našeho týmu,“ napsal na svůj Facebook Štěpán Kacafírek a pokračoval: „Za náš tým TJ Sokol Červené Janovice bude nastupovat Roman Bednář. Hráč, který střílel góly za skotský Heart of Midlothian FC. Má za sebou úspěšné angažmá ve věhlasné Premier league v dresu West Bromvich Albion, Leicester City a Blackpoolu. Dále působil v turecké lize v dresu Ankaragücü a Sivassporu. V české lize zanechal velkou stopu v Mladé Boleslavi a Příbrami. Nejvíce však utkvěl v paměti fanoušků v dresech pražské Sparty a české reprezentace.“

„Bude Roman Bednář poslední zvučná posila Červených Janovic? Projekt nekončí, ale začíná,“ naznačil ledacos Kacafírek. Jedno je jisté, v klubové kase Červených Janovic je zřejmě ještě dost peněz a bavit diváky po celém okrese chce Kacafírkův výběr i v další sezoně.