OFS Beroun – 5. – 7.6.2009 – úřední začátek v 17 hodin:

OP: Ostrovan Zadní Třebaň – SK Tlustice (SO – Mázdra – Ryska, Gall). SK Nižbor – SK Doubravan Újezd (SO – Závora – Špicl, Knotek). FK Olympie Zdice B – AFK Loděnice B (NE – Špicl – Závora, Šnajdr). FC Freyburg Trubín – Stašov (NE – Pecka – Marx, Červenka). Slavoj Osek – Praskolesy (SO – Šnajdr – Müller, Filip). Union Cerhovice – Český Lev-Union Beroun B (SO – Ducký – Sekerka, Chvátal).

III.A: Srbsko – Chodouň (NE – Marek). SK Cembrit Beroun-Závodí – SK Tetín (NE – 10.15 – Krůta). SK Nižbor B – VČS Tmaň (NE – 14 – Chvátal). Čechie Nový Jáchymov – FK Stejstav Hýskov (NE – Koza). Lužce – Hudlice (NE – Pos ml.). Karlštejn – FK Svatá (SO – Hájek). Kublov – Broumy (NE – 10.15 – Kros).

III.B: Sparta Podluhy – Spartak TOS Žebrák B (SO – Kareš). SK Rpety – Horymír Neumětely B (SO – Červenka). Vižina – SK Doubravan Újezd B (SO – 10.15 – Kros). Durisol Všeradice – Chlumec (SO – Kros). Zaječov – Drozdov (SO – Svoboda). Slavoj Osek B – Osov (NE – Svoboda). Hostomice B – Běštín (SO – Vodička).

IV.A: Ostrovan Zadní Třebaň B – SK Tetín B (NE – Pos st.). FC Liteň – ENDECO Zdejcina (SO – Deraj). SK Chyňava – Baník Mořina (NE – Bartovský). Durisol Všeradice B – Stašov B (NE – Plecitý). Mořinka – FK Svatá B (SO – hř.Lužce – Koza). Vysoký Újezd – Chrustenice (SO – Anýž).

IV.B: Litavan Libomyšl – Union Cerhovice B (SO – 14 – Bartovský). SK Rpety B – SK Tlustice B (NE – 14 – Deraj). Broumy B – FK Komárov B (NE – Sekerka). Slovan Lochovice – Chaloupky (SO – Kušo). Zaječov B – Praskolesy B (NE – Vodička). SK Březová 08 – Felbabka (SO – 14 – hř.Bzová – Plecitý).

OPD: Čechie Nový Jáchymov – FK Stejstav Hýskov (NE – 14 – Koza). Sparta Podluhy – Vysoký Újezd (SO – 14.30 – Kareš).

OPŽA: AFK Loděnice – Ostrovan Zadní Třebáň (NE – 15 – Pos ml.). Horymír Neumětely – FK Stejstav Hýskov (PÁ – 18 – ?). SK Nižbor – Vysoký Újezd (SO – 14.30 – Knotek). FK Olympie Zdice – Durisol Všeradice (NE – 15 – Šnajdr).

OPŽB: SK Doubravan Újezd – SK Tlustice (SO – 10.30 – Štuksa). SK Rpety – Drozdov (SO – 15 – Červenka). Slovan Lochovice – Hostomice (SO – 15 – Kušo). Zaječov – Slavoj Osek (NE – 15 – Vodička).

OpmlŽ: Hostomice – Rpety (PÁ – 17.30 – Špicl). Drozdov – Komárov (PÁ – 17.30 – Müller). Hudlice – Zdice (PÁ – 17.30 – Svoboda).

OFS Beroun – 12. – 14.6.2009 – úřední začátek v 17 hodin:

OP: Union Cerhovice – Ostrovan Zadní Třebáň (SO – Müller – Kareš, Plecitý). Český Lev – Union Beroun B – Slavoj Osek (NE – 10.15 – Na Ostrově – Egrt – Plecitý, Gall). Praskolesy – FC Freyburg Trubín (SO – Svoboda – Hájek, Špicl). Stašov – FK Olympie Zdice B (SO – Ryska – Mázdra, Knotek). AFK Loděnice B – SK Nižbor (NE – Sekerka – Marx, Pecka). Horymír Neumětely – SK Tlustice (SO – Vodička – Sekerka, Pergl).

III.A:Kublov – Srbsko (NE – 10.15 – Deraj). Broumy – Karlštejn (SO – Bartovský). FK Svatá – Lužce (SO – Chvátal). Hudlice – Čechie Nový Jáchymov (NE – Kareš). FK Stejstav Hýskov – SK Nižbor B (SO – Pos ml. ). VČS Tmaň – SK Cembrit Beroun-Závodí (SO – 10.15 – hř.Chodouň – Kros). SK Tetín – Chodouň (SO – Závora).

III.B: Hostomice B – Sparta Podluhy (SO – Kušo). Běštín – Slavoj Osek B (NE – 14 – Koza). Osov – Zaječov (SO – 14 – Ducký). Drozdov – Durisol Všeradice (SO – Štuksa). Chlumec – Vižina (NE – Šnajdr). SK Doubravan Újezd B – SK Rpety (SO – Krůta). Horymír Neumětely B – Spartak TOS Žebrák B (NE – 14 – Hájek).

OPŽ: Hýskov – Žebrák (SO – 14.30).

OpmlŽ: Komárov – Hostomice (PÁ – 17.30 – Kros). Drozdov – Rpety (PÁ – 17.30 – Filip). Zdice – Lochovice (PÁ – 17.30 – Belanský).