Králodvorští se dostali brzy do vedení, v 9. minutě se po rohu prosadil Sabou. Jenže pak převzali aktivitu hosté. Navíc domácí chvílemi působili, jako by ani nechtěli hrát. „Jde o to, proč neběhali? Jestli se báli o výsledek, nebo nemohli. To bych taky rád věděl,“ poznamenal Kučera.

V závěru prvního poločasu se dostali Králodvorští do dvou šancí. „Kdybychom měli za stavu 1:0 trošku štěstí, Mohlo to být jiné,“ zmínil trenér Králova Dvora. Po změně stran se sice dlouho hrálo bez šancí, herně ale měli navrch hosté. „Herní rozdíl byl obrovský. Nám nehrály strany, na které sázíme, když je tam Petr,“ zmínil trenér Kučera, který kromě Milana Petra postrádal i útočníka Romana Fulína. „Černá práce Fulína nám strašně chyběla. Útočníci vůbec nepomáhali bránit a zavírat strany. Tam hrozilo největší nebezpečí, a proto jsme i prohráli,“ uvedl Kučera, který ještě zmínil situaci v útoku. „Určitě pro nás byl hendikep, že jsme před sezonou měli čtyři útočníky a včera vlastně jednoho, který byl víc na zemi než na nohou. Zkoušeli jsme to doplnit, ale nepovedlo se nám to. Možná jsme to špatně postavili,“ zmínil trenér Králova Dvora.

Mladá Boleslav B nakonec ve druhé půli zaslouženě vyrovnala a v samém závěru utkání pak strhla vedení na svou stranu. V obou případech chybovala králodvorská defenziva. „Víme o tom, musíme s tím něco rychle udělat,“ dodal Miloslav Kučera, který zhodnotil celý zápas. „I když jsme dali první gól a paradoxně jsme měli více šancí než soupeř, tak jsme neuválčili ani remízu a nechali jsme si dát v 93. minutě gól,“ podotkl Kučera. Za stavu 1:1 se dal očekávat nápor domácích, jenže ten se nedostavil. „ Byli jsme ušláplí. Nebyl nikdo kdo, by zavelel k tomu, abychom šli nadoraz a něco urvali. Soupeř nás přehrál fotbalově i kondičně. Musíme to napravit, abychom měli lepší náladu,“ zmínil trenér Kučera, který si matný výkon nedovede vysvětlit. „Hráli jsme takový antifotbal. Diskutovali jsme o tom po utkání a ani si to neumíme vysvětlit. Takhle vůbec hrát nechceme,“ dodal trenér cábelíků, který zmínil, že hosté vyhráli zaslouženě. „Musím přiznat, že jsme prohráli naprosto spravedlivě. My jsme nepředvedli nic kloudného. Nejsme vůbec spokojení. Říkali jsme si, že začneme sezonu bodovým ziskem, ale jak je vidět, my to asi musíme neustále dohánět,“ dodal trenér Kučera.

Po vytrvalém dešti visel otazník také nad tím, zda bude možné utkání odehrát. Hřiště nakonec bylo ve velmi dobrém stavu. „Také mě překvapilo, že hřiště bylo dobré,“ zmínil Kučera. K utkání nakonec dorazilo tři sta šedesát diváků. „Čekal jsem daleko větší návštěvu a nejen já. Nevím, čím to bylo,“ zmínil trenér Králova Dvora na závěr.