Novákova bilance je v okresním přeboru opravdu skvostná. Proti komu se trefil? Stašov 2 góly, Tetín 2 góly, Drozdov 3 góly, Chyňava 2 góly, Všeradice 4 góly. Střelecky se neprosadil pouze proti Novému Jáchymovu. Do Trubína přišel s vizitkou střelce. „Myslím si, že to tak spoluhráči brali a spoléhali na mě, protože před zápasem někteří hráči za mnou chodili a povzbuzovali, ať se mi daří i v Trubíně, kde jsem začal novou sezónu,“ usmíval se Michal Novák.

Jeho odchodu litovali na Cembritu Beroun. „Michala lze těžko nahradit, teď má už zase třináct gólů,“ podotkl berounský Josef Klier. „Pro Michala je typické, že dává góly prakticky z čehokoli, proto jsme ho v létě přiváděli. Trefí se třeba po sólu, a pak zase hlavou po rohu,“ pochvaloval si Novákův spoluhráč Jakub Porsch.

„Michal má pořád svojí kvalitu a ukazuje to každý zápas, jen má tu nevýhodu, že každý soupeř se něj připraví a hrají na něj osobně a důrazně. Naštěstí se i tak dokáže prosadit a nebo připravit šance pro spoluhráče, takže je velmi přínosný,“ uvedl brankář Trubína David Hejcman.

Potvrdí svojí střeleckou fazónu Michal Novák v nadcházejícím třaskavém duelu, kdy druhý Trubín hostí třetí rezervu ČLU Beroun v neděli od 16 hodin?

Z berounských závodů: 1. Matouš Synek, 2. Adam Baštýř
Synek ovládl domácí prostředí, Hořovice spustily kosatku